Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit mondjak? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit mondjak? Olyan kínos.14L

Figyelt kérdés

Van egy srác, két évvel idősebb nálam, elhívott tegnap korizni meg teázni, még karácsony előtt megbeszéltük. Tök jó kis délután volt, aranyos, jót beszélgettünk. Hazakísért, a kapuban meg akart csókolni, közöltem vele, hogy kicsit ez nekem gyors.


Ma összefutottam vele a városban, megkérdezte, hogy akkor járunk-e. Azt mondtam, hogy döntsük el majd máskor.

Eléggé ledöbbentem rajta, nagyon kínos volt.


A másik meg, hogy már bepróbálkozott a legjobb barátnőmnél, ő el se ment vele, durván lekoptatta. Egy másik ismerősömmel is így elment, ők jártak is 3 hónapig. Most én vagyok soron? Beismerem, azért mentem el vele alapból, hogy megismerjem az "ő fajtáját", villasoron lakik, többe kerül a cipője mint én az összes ruhámmal meg ékszeremmel, tehát értitek:D

A másik meg, hogy miért pont én? Az előző két lány még hasonlított egymásra, de én hogy jövök a képbe?

Valaki volt már ilyen szituációban? Teljesen össze vagyok zavarodva.

14L


2011. dec. 28. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
világos h dugni akar... az elsö kettö nem feküdt meg neki... te meg felizgattad h nem kaptad be azonnal a nyelvét.. vagy más kiálló részét...
2011. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szerintem ne állj le vele, akkor legalább elérhetetlen leszel számára,és talán vajon esély h beléd szeressen..

de sztem is csak ki akar használni. hagyd a francba :D

2011. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk én se jósolnék túl sok mindent:P Vagy d.gni akar vagy nagyon hülye...
2011. dec. 28. 23:10
 4/18 anonim ***** válasza:
te igazi élő lány vagy?! mert azok a pénzes pasikat tárt karokkal fogadják
2011. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ööö nem elsősorban a tömött tárcája miatt fogok imádni egy srácot:P Vagy ok, vegyen nekem pár Fendert meg menjünk shoppingolni a művészellátóba:D Viccet félretéve nekem nem igazán fontos, szüleim is boldogok voltak akkoriban, mikor 12nm-n laktak:)
2011. dec. 29. 00:11
 6/18 anonim ***** válasza:
ez jó volt ,tetszett az utolsó mondat, csak kár sokan nem így vélekednek. falusi lány vagy mi?
2011. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nemigazán:D Modern pokolban nevelkedett egyszerű lányka.
2011. dec. 29. 00:35
 8/18 anonim ***** válasza:
bp?
2011. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

dearanyosvagy :DDDDD

az a farok meg sztem csak dugni akar,ha második nap megkérdezte h "na akko' járunk"? :DDDDDD.

15/F

2011. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem Magyarországon élek.


A srácot meg akkor dobom...csak elég tapasztalatlan vagyok, tehát nem igazán ismerem ki a fiúkat:S

2011. dec. 29. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!