Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy lassan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy lassan egy éve nem lettem egy lányba se (fiúba se! - félreértések elkerülése végett) szerelmes?

Figyelt kérdés

Volt ősszel egy rövidebb kapcsolatom, de nem volt komoly egyik oldalról se. Tavaly volt egy nagy szerelmem, de az nem jött össze. Mostmeg már hónapok óta senki sem jön be igazán. Persze, van olyan csaj, aki megmozgatja a fantáziám, de...

16f


2011. dec. 28. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még.
2011. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát jó is lenne évente egy új szerelem

legalább 3 év kell, hogy egyet elfelejtsen az ember

2011. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok, régen volt egy nagy szerelmem, azóta semmi, pedig sok lánnyal ismerkedtem már azóta, de 1 éve semmi, nem voltam szerelmes senkibe, már azt hittem, hogy én csak egyszer szerettem életemben Most szerelmes vagyok egy lányba, de reménytelennek tűnik, mert ő belém nem, csak barátom akar lenni és emiatt olyan szerencsétlennek érzem magam, hogy nem jön össze, pedig végre megint érzek valamit :/

23f

2011. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így jár, aki hamar beteszi. Látszik hogy csak véletlen volt. Most meg sz0psz. Hát sz0pjál!
2011. dec. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

nem baj. most öszintén, jobb lenne ha minden utadba esö csajba belezugnál? flörtölnél velük? rádcsimoaszkodnának..? ........ stb stb. majd eljön az idö :D

15/L

2011. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia Ádám :D
2012. jan. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez pont nem jött be :D
2012. jan. 1. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!