Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök egy lánynak nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök egy lánynak nagyon, de van pasija mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek nagyon bejövök, és látom hogy nagyon érdeklem, elhívtam koncertre, és azt mondta eljön, és most nem tudom hogy kezeljem barát vagy hogy :S, mert van barátja de nem mondta, és én se kérdezem, rákérdezzek vagy ne ?
2011. dec. 29. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezz rá, az letagadja, vagy azt mondja hogy ne foglalkozz vele, akkor sexy zeit alle night
2011. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja. Kérdezz rá, Tisztázzátok a helyzetet. Ha kamuzik ezzel kapcsolatban akkor azért hosszútávra ne tervezz vele, mert egyszer téged is le fog tagadni.
2011. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így eleve bukta, sztem ne tervezz vele hosszútávra, ha rád un, veled is ezt fogja csinálni. Hiányzik ez neked?
2011. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá! Elmondja, ha akarja. Ha nem ő hozza ezt elő, akkor szabad a pálya.
2011. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülye vagy rá ne kérdez,ha aztmondja h. van pasija akk meg ck simán mondj rá 1 AHA-t és beszélges valami másról....elszalasztani nem érdemes....
2012. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!