Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy telt/molett lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy telt/molett lánynak van esélye, ha komoly kapcsolatot szeretne? Részletek lent

Figyelt kérdés
Sokan hangoztatják, hogy a külső nem számít, vagy legalábbis a belső is fontos. Úgy látom, hogy manapság minden a külsőség. Ha valaki nem modellalkatú, akkor nem kell szinte senkinek. Azt értem, hogy az ember előbb meglát valakit, és akkor egyszerre egy benyomás éri. De ha valaki az alkata ellenére tud szépen és előnyösen öltözködni, és érett, okos, lehet vele beszélgetni, kedves, akkor az már nem számít? Mert úgy tapasztaltam, hogy nem is közelednek a férfiak hozzám, pedig normális, kedves, mosolygós vagyok.
2010. aug. 19. 23:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj. MIndenki megtalálja a hozzá illő pasit. Ez hülyeség,hogy minden a külső. Biztos találni fogsz egy olyan pasit,akivel sokáig együttleszel
2010. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon jól látod a dolgokat.

Én nem járnék teltebb lánnyal!

2010. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, én sem vagyok csontváz, mégis közelednek felém :) Lehet, hogy csak te nem veszed észre, hogy közelednek. Arányos testalkatod van? Ha igen, akkor teljesen nyert ügyed van. Én nő vagyok, összeismerkedtem egy férfivel, iszonyú csúnya volt, tényleg, borzalmas, de miután megismertem nem láttam nála szebbet :) Ez nem csak a női nemmel van így, az egyik leghelyesebb faszi, akire mindig csak csorgattuk a nyálunkat a barátnőimmel egy erősen molett hölgyet választott, pedig megtehette volna, hogy csontkollekciót választ, mégis őt választotta. Hidd el nekem, hogy ez nem minden. Lehet, hogy túl fiatal vagy még, tizenéves korban divat ez a nem állnak szóba a molettebb nőkkel. Később ezzel nem lesz gondod :)
2010. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Ne ítéljetek el, de nálam a külsőség az első! Ha valaki jól néz ki, akkor eséllyel indul nálam, de ha dagi, vagy csúnya, akkor lehet akármilyen kedves is, nem kellene! Most így szemétségnek hangzik, de ismeritek a mondást: "a külső megfog, a belső megtart"! De biztos van aki jobba ember mint én, és nem így vélekedik! 21/F
2010. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindet!

Egyébként 25 éves vagyok (molett, de arányos).

2010. aug. 19. 23:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Miért ítélnénk el? Őszintén leírtad a véleményedet, nem hazudoztál. Nem mindenki egyforma :)
2010. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem ítélek el senkit, hisz mindenkinek megvan az ízlése. Csak az a kérdésem, hogy van-e valaki, akinél ez nem kizáró ok? Mert eddig nem volt túl sok (jó) tapasztalatom.
2010. aug. 19. 23:21
 8/20 anonim ***** válasza:

az én barátnőm is kicsit telt, nem nagyon de nem 50kg.

Ez engem sose zavart, én így szeretem.

És előttem is járt másokkal már, szóval nem én vagyok ezzel úgy, hogy csak a modell alkatúak jönnek be...

Talán rossz helyen keresgélsz, vagy az igényeid olyanok, hogy azok a fiúk akiket te párodnak szeretnél, azoknak más az ideáljuk.


Vagy passz...nem mindenki talál párt mindig és mindenhol.

2010. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Az aggódás helyett talán elkezdhetnél diétázni és mozogni, vagy erre még nem gondoltál?
2010. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy van. Én 4 évvel vagyok fiatalabb nálad és mondom, nekem sem olyan az alkatom mint a modelleknek, nem tehetek róla, széles vállal születtem, de attól arányos vagyok, és ez a lényeg, az inkább taszítóbb a férfiaknak, ha csak egyik helyre hízol, nem mindenhová. Nyugodj meg, te is meg fogod találni az igazit :)
2010. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!