Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éreztessem egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem egy fiúval hogy nem érdekel annyira? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az előző barátom mondta, hogy semmit nem kellett tennie ahhoz, hogy megszerezzen, és ez nagyon rosszul esett.

Most ismerkedek egy fiúval, akiről nem szeretném ha ezt gondolná, illetve úgy tudom a férfiak szeretik, ha nekik kell tenni a nőért, és azok nem kínálják tálcán magukat, viszont nem tudom ehhez mit kéne tennem.


2011. dec. 30. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt ne éreztesd, hogy nem érdekel, igenis éreztesd. Csak lassan, fokozatosan :)
2011. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem, rendben köszönöm, jogos. :)
2011. dec. 30. 16:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Semmit sem kellett tennie? íez elég hihetelen, mégis mit csináltál?

Annyit esetleg, hogy ha neten beszéltek, ne te írj rá mindig, élőben ne feltétlen te kezdeménnyezz beszélgetést. Persze, azt is kell, de ne mindig te!

2011. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ne játszmázz,felesleges és többet árt,mint használ.

amit meg gondolsz a férfiakról nem igaz.

add önmagad,mutasd ki nyugodtan,hogy tetszik neked.

2011. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki akar valamit a másiktól akkor pozitívan áll hozzá,ha nem akkor nem foglalkozik vele.
2011. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az előző barátom azért mondta, hogy nem is kellett tennie semmit értem, mert én kezdeményeztem vele neten is a beszélgetést, és mondtam neki, hogy unatkozok, menjünk be járkálgatni. utána alakult a kapcsolatunk.

Nem hiszem hogy ezzel ennyire tálcán kínáltam magam, de ő így gondolta és nem akarom hogy a mostani fiú is ezt gondolja.

2011. dec. 30. 16:35
 7/13 anonim ***** válasza:
ezzel nem kínáltad magad tálcán :) ha pl. elhívtad volna magadhoz, és meztelenül vártad volna az ágyban, az lett volna a tálcán kínálás :D
2011. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen én is így gondolom...:)
2011. dec. 30. 16:41
 9/13 anonim ***** válasza:
na látod, azért ne csessz ki az új fiúval, mert az előző bunkó volt! :) hallgass a szívedre meg az eszedre is természetesen
2011. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de nem tartom kicseszésnek ha hagyom neki hogy ő tegyen kicsit az ügyért. :)
2011. dec. 30. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!