Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez a nagy különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a nagy különbség?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor a 12-14 évesek már nem szüzek, és arra mikor még sokan 18 évesen nem is csókolóztak.
2011. dec. 30. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:

azért mert 150 évvel ezelöt a 15 éveseket már férjhez adták...


minden kornak megvan a maga heppje... majd ez is elmulik... legalábbis remélem...

2011. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

mert az életben minden ekkora szélsőségeken alapul.Érdekes lenne,ha egyforma lenne minden és mindenki. Baj,hogy 13 évesen nem szüzek és az is,hogy 18 évesen még azok,meg kéne találni a köztes állapotot.

20l

2011. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Joco901019 ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre nem lehet reális választ adni, hogy miért lehet ez. Ezt passzolom. :)
2011. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azért mert ilyen a felfogásuk


Szőkével álmodtam, barnával érkeztem

Ó egy vörös lánnyal táncoltam, de mással ébredtem

Később már mást néztem, göndörre éheztem

Sajnos napról napra így változik ó az ízlésem

2011. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért van mert a 12-14 évesek Rib@ncok(lányok) a 18 évesek pedig férfiak..
2011. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Régen is ez volt, csak akkor nem verték nagydobra, mert cikinek számított, de attól még ugyanez ment, csak titokban.

Most nem számít olyan cikinek, szóval nyíltan reklámozza bárki.

2011. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányok közül minél nagyobb ribanc vki, annál hamarabb veszti el a szüzességét. A fiúk közül pedig a jóképűek vesztik el hamar, az átlagosak későn, a legcsúnyábbak pedig soha, max prostival.
2011. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18:56. Ribanc lennék azért, mert 15 évesen lefeküdtem a sráccal, akit szeretek?...


Szerintem ez nevelés, gondolkodás kérdése. Valaki így látja helyesnek, valaki meg úgy. Ezért egyik félt sem szabad hibáztatni.

2011. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19:10 Nem én mondtam :) Én konkrét kort nem írtam, h meddig ribiség és meddig nem. Bár 15 évesen még általában az, hacsak nem vagy érettebb a korodnál, de akkor meg nem akartál volna még szexelni.
2011. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De akartam. Mert szerettem/szeretem a srácot. És magába bolondított. Gondolom te is éreztél már ilyet.
2011. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!