Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők a tökéleteset, a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a tökéleteset, a férfiak 'csak egyet' keresnek?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a nők többsége /ha már nem egy bányarém/ sorra végigszemlélnek egy férfit és csak akkor vágnak bele a randizgatásba ha első ránézésre minden stimmel, a férfiak pedig ha már kicsit is szimpatikus egy lány anak esélyt a dolognak /ez az én véleményem lehet cáfolni/..

Na most nekem van egy pasi /18/ aki minden feltételnek megfelel.. imádok vele lenni, de ő jobb suliba jár, sportos, okos, elit baráti köre van, elit helyekre jár, és nagyon gazdagok, de nem beképzelt nagyon kedves.. elég gyakran beszélünk, de mindig bennem van az hogy az 'ő világában' biztos sok szép és csinos lány rajongja körül és lehet hogy engem csak hülyit..mert unatkozik vagy nem tudom.. szeretnek játszadozni igy a lányokkal a fiúk? 16/L


2011. nov. 28. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

"Véleményem szerint a nők többsége /ha már nem egy bányarém/ sorra végigszemlélnek egy férfit és csak akkor vágnak bele a randizgatásba ha első ránézésre minden stimmel, a férfiak pedig ha már kicsit is szimpatikus egy lány anak esélyt a dolognak /ez az én véleményem lehet cáfolni/.. "


Szerintem is így van a nők jobban válogatnak. Nem biztos, hogy hülyít, csak azt tanították neki a szülei, hogy minden lánnyal legyen kedves :). De amúgy valószínűleg, abban igazad van, hogy olyan körökben mozoghat, ahol sok csinos csaj rajongja körbe. Meg a szép fiúk nem 1 lánnyal fognak kavarni. Választanod kéne egy rendes kevésbé szépfiús srácot.

2011. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bujtogató ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akik szintén a tökéleteset keresik...
2011. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak de elenyészően kevesen.Igen a nők, mindig a tökéleteset keresik majd kapnak egy faszit aki nem tökéletes de magabiztos és tudja hogyan vegyen egy nőt és ettől a pillanattól fogva a hosszú lista az elvárásokkal elpárolog, legalábbis egy ideig, majd egy idő után felszál a rózsaszin köd és kezdődik a fejfájás...
2011. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen. én a számomra tökéleteset keresem, mert tökéletes nincs...
2011. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!