Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az amerikai nők miért mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az amerikai nők miért mások mint a magyar nők?

Figyelt kérdés
Azt vallja a többség, hogy minden pasi megérdemel egy esélyt. Mert sosem tudni, hogy milyen belül. Ők addig nem döntenek, még meg nem ismerkedtek valakivel. Azzal is elmennek beszélni, aki nem kifejezetten az aki bejön nekik, de ha van a pasiban valami titokzatos, akkor már adnak esélyt. A többség nem hajlandó belemenni egy éjszakás dolgokba. Sajnos én más véleményen vagyok a magyar lányokat illetően, ők nem ilyen közvetlenek(többség), nagyon ridegek és elutasítóak. Miért ilyenek?
2011. dec. 30. 23:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
mert dagadt disznók az amerikaiak
2011. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egyik amerikai a másik meg magyar!
2011. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Te Amerikában élsz?
2011. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igazi személyiséget keresnek, nem pedig szépséget. Ja és nem dagadt disznók, többség jobban néz ki mint a magyar lányok.
2011. dec. 30. 23:35
 5/28 anonim ***** válasza:
"I don't know stupid boy..."
2011. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Még nem ott élek, de voltam már kétszer ott nyáron. Teljesen mások mint a magyarok. Nem mondják azt sosem, hogy kopj le. A 90%-uk nem megy szobára az első randi után. Legalábbis az összes lány akivel találkoztam mind ilyen volt, kb 10 ből 9.
2011. dec. 30. 23:37
 7/28 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy néznek ki jobban! A magyar nők a legszebbek! Max azért néznek ki jól , mert 10 kg smink van rajtuk. Hetente járnak plasztikáztatni és a többi...
2011. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem NY-ban, LA-ben és hasonlóan nagyvárosban élsz hanem egy zárt közösségben.
2011. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%

mert túl maradiak, álomvilágban élnek, a külföldi csajok jobbak minden téren + amerikai csajok ne mdagadtak, sokszor szebbek mint itthon a kisminkelt magassarkús bohócok na meg teletetovált piercinges magyar szukák, pfuj, fűzhetetlenek...

21f

2011. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikaiak műveletlenek!
2011. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!