Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban mindig szemezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban mindig szemezek egy sráccal akibe totál belezúgtam . Felvett msn re és órákat szoktunk beszélgetni és azt mondta bír vajon ez mit jelent? Tényleg, bármikor ránézek engem néz és nagyon jó! Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszelgess vele eloben is es akkor eszreveszed ha kozeledik hozzad.
2009. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerinteem hagyd hogy ő közeledjen,de ha félénk akkor legyél egyértelmű!

Tuti bejösz neki,nincs mit vesztened.


Ha pedig mégis nyomulni akarsz akkor egyszerűen csak mond meg neki hogy tetszik neked,,,

2009. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont így kezdődött az én kapcsolatom is...fél évig tartott.
2009. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Velem tökre ugyanez volt 1-2 hónapja:D

Nálam a fiú elég félénk volt, ezért én vettem fel msnre, és elejtettem pár elég nyilvánvaló, egyértelmű beszólást, hogy tetszik, aztán összejöttünk:Dmég mindig együtt vagyunk.

Szerintem beszélgessetek egyre intimebb témákról...(itt nem feltétlenül a szexre gondolok)

2009. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen intim témákról, ami nem szex? Nem, ennél direktebben is lehet sztem csinálni.


Te belezúgtál. Ha órákat beszélgettek msn-en, és ő is mindig téged néz, akkor 100%, hogy ő is belédzúgott. Ez azt jelenti, ő is odáig van érted.

De nem lép. Miért? Mert félénk.

Ugyanezt csináltam sulis koromban, mert "béna" voltam, pedig amúgy jó fej.


Szedd ki belőle a lényeget. Sztem msn-en tutira el merné mondani, de sokkal sokkal jobb lenne, ha személyesen beszélgetnétek. Húzd be a csőbe. Több óra msn helyett miért nem találkoztok inkább suli után és sétáltok egyet? És kérdezgesd ilyenről, hogy örülne-e ha lenne egy barátnője? tetszik-e neki valaki, egy lány?

szedd ki belőle, hogy: Na és, ki az? Árulja el neked! Ez élőben jó, mert akkor nem tud lerázni, elfutni előled, be kell, hogy vallja, hogy ki az. És utána megmondhatod te is, hogy neked meg épp ő!

2009. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm a tanácsokat.kifogom őket próbálni!remélem sikerülni fog.
2009. máj. 22. 14:46
 7/10 A kérdező kommentje:
csak az az igazság hogy nem tudom hogy hogy beszélgessek vele, mert köszöni se szoktunk egymásnak.de nem tom miért.csak bámulni szoktuk egymást a suliba meg az utcán,csak msn -en dumálunk de akkor órákat.szoktunk olyan dolgokról beszélgetni hogy kinek ki tetszik,meg hasonlók.meg természetesen a fociról mert imádja.majd ma megkérdezem tőle hogy ki tetszik.
2009. máj. 22. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg mond meg neki, hogy: észrevetted, hogy mindig néz téged, és azon gondolkoztál, hogy vajon ez miért van?

.....

Vajon azért mert van rajtam valami csúnya?

...

Vagy inkább azért , mert esetleg tetszem neked?

....

2009. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előbb kérdezd meg, hogy


Van e olyan lány, aki tetszik neki a suliban?

.. válasz: Igen.

És olyan, aki még a többieknél is sokkal jobban tetszik?

... válasz: Igen.

És akivel szívesen találkozna, vagy beszélne suli után?

... válasz: Igen

Na és ki az? Na ki? Mondd már el, tudnom kell!

...

Ha meg valamire nemet mond, akkor nagyon nem érett még arra, hogy egy lánnyal ismerkedjen, vagy járjon.

Csak hadd bámuljon még ki a fejéből pár évig!

2009. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem tud zavarni ha bámul mert, nagyon helyes meg minden.de azért köszi!
2009. máj. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!