Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezhet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhet egy kapcsolatot a lány?

Figyelt kérdés

Együtt szilvesztereztem egyik barátnőmmel és a barátjával, s meghívtak egy srácot is. Aranyos a srác, jól eldumáltunk, de a számom nem kérte el. Bár nyilván elsősorban nem ezzel a céllal mentem el a buliba. Viszont a barátnőm nagyon igyekezett, hogy összehozzon minket.

(Ahogy a barátai mondják, elég szerény srác, s nem valószínű, hogy fog kezdeményezni, bár én még várnék, mert sosem lehet tudni.)


Egy közösségi oldalon fent van, de nem vagyok biztos benne, hogy ő az. Ami ennél is jobban aggaszt, hogy nem akarok nyomulni. Én mindig azt tartottam, hogy a férfinak kell lépnie és én sem vagyok ebben a tekintetben bátor nő.

Hogyan lehetne kapcsolatot kezdeményezni, hogy ne tűnjön úgy, mintha ráakaszkodnék? Nem akarom elijeszteni, mivel egy este alatt annyira nem lehet kiismerni az embereket. Semleges dolgokról beszéltünk. Így bármi lehetne belőle, még akár barátság is, vagy akár több is. (Tudom, hogy Karinthy szerint nincs barátság férfi és nő között, de hátha tévedett)


A barátnőm most felvetette, hogy elmehetnénk színházba, s meghívnák a srácot is, de ezt annyira erőltetettnek találom. Főleg, hogy a srác sem rajong a drámáért ( s én is szívesebben nézek vígjátékot). Az lenne az igazi, ha a szilveszter után mi ketten bonyolítanánk le a továbbiakat.


Illetve van -e értelme, mert 150 km-re vagyunk egymástól. Én kb. 1 éve költöztem el a környékről(munka miatt), s egyelőre nem áll szándékomban visszaköltözni.


Köszönöm a segítő válaszokat!


2012. jan. 2. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy régimódi gondolkodás, de én is így gondolom kedves első, hogy nem illik.


Szóval akkor bízzam rá! :)

2012. jan. 2. 15:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha ő kezdeményezne, akkor a távolság miatt van értelme?
2012. jan. 2. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok értelme lenne!

Lehet, hogy pont ezért nem kezdeményez a srác.


Egyébként vannak jól működő távkapcsolatok, de azok általában úgy alakulnak ki, hogy még akkor jöttek össze, amikor nem volt köztük ilyen távolság...

2012. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki, kezdeményezne.
2012. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mivel még csak 4-e van, még semmi sem lehetetlen.


De ha bátortalan, akkor nem biztos.


A baj, hogy én is gyáva vagyok. Ha most meg is jelölném az iwiwen, akkor írnom kéne valamit. S én nem akarok erőszakoskodni. Viszont egyszeri találkozás még nem biztos, hogy ismeretségnek számít.

2012. jan. 4. 09:29
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem hallgattam rátok, mert úgy gondoltam, veszteni valóm nincs, legfeljebb nyerek egy ismerőst.


Írtam, visszaírt, de hogy lesz-e belőle hosszabb távú dolog még nem lehet megmondani.


De azért köszönöm, mert megerősítettetek abban, amit reméltem, hogy még mindig nem normális, ha a lány kezd.

Ment a zöld kéz :)

2012. jan. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!