Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nyerhetném el a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetném el a lány szívét?

Figyelt kérdés

január vége felé fogok legközelebb találkozni vele egy ott alvós majdnem bulin,mert nem szórakozunk.Verseket írtam neki,és úgy gondolom,hogy ott szeretném elmondani.egy évvel fiatalabb nálam.Ő is szerelmes,de nem tudom,hogy kibe.Szereti a verseket és úgy gondolom,ez az egyetlen dolog hogy megfogjam a szívét.


Ha lehet egyéb tanácsokat írjatok! Pls nagyon köszönöm előre is.


2012. jan. 2. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
gondolj a gőzölgő pitére
2012. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Verseket? :D:D:D:D Hát nemtudom. Szerintem ezzel csak durván beégeted magad.
2012. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el a verset mert az tiszta nyál.

Vers helyett inkább vigyél magaddal egy üveg piát meg pár darab óvszert.

2012. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt úgy érted hogy mosolyogjak?
2012. jan. 2. 20:11
 5/16 A kérdező kommentje:

hát,lehet hogy leégetem magam...


De a lányok szeretik a romantikát

2012. jan. 2. 20:12
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jól! A verseket pedig soha ne mutasd meg neki! A hét vicce, h a lányok szeretik a romantikát.
2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
81%
amúgy igen. inkább maradj mellette , próbálj hozzáérni, öleld át a derekát meg minden. ha ott hagy meg elhúzódik rábasztál, nem te vagy a szerencsés. ha meg nem akkor továbbra is maradj a közelében, innét már nyerd ügyed van :) találd fel magad!
2012. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

de én szeretem a romantikátXD a verseket viszont nemtudom jó ötlet-e elmondani neki. hát ha nagyonnagyon jók akkor esetleg, de ne mindenki elött.

de inkább kérd meg, hogy találkozzatok kettesben abbó is csak lejön neki, hogy tetszik neked

2012. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
A lány szívét legegyszerűbben egy 9 centis bugylibicskával érheted el.
2012. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Huh, telleg ne olvasd fel a verseket.. nem csak mindenki elott, de meg kettesben sem.. az 1 dolog h vki szereti a verseket, de h irtal neki.. az nagyon csopogos. Engem nagyon elijesztene..


19L

2012. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!