Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Hogy álltok a spontán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogy álltok a spontán csókhoz?

Figyelt kérdés

Szval ha van egy haverod, és megcsókol, akkor onnantol elkezded szvogetni a jovotoket, vagy csak orulsz, hogy jó érzés és semmi nem változik?

Az a helyzet, hogy valamiért nagyon meg szeretném csókolni, az egyik csaj haveromat, és én se vagyok kozombso neki, de járni nem akarok vele.


2012. jan. 3. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki, nem is akarok most senkivel járni 20L
2012. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát én semmit, csók oszt csá... Nem minden csaj ilyen idióta, hogy egy pasi ránéz és már a kölyköket tervezi... :D
2012. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez az lányok :) Igazán privizhetnétek :) Ilyen csajokat szivesen megismernék :) 21/F
2012. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
hát...attól függ h a csajnak milyen természete van... lehet hogy rádcuppan..és többet is akar vagy lehet hogy elfelejti...ha neki első csók lessz akk tuti h többet is akar majd..:D.
2012. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21/F, akkor írj privit :)
2012. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam szórakozóhelyen spontán lekapni egy csajt ha előtte szemezett velem. Eddig még nem kaptam pofont, legtöbben meglepődnek, de volt olyan is aki nevetett. 21/F
2012. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Idegennek nem örülnék, havernak igen, attól függ mit szeretnék tőle, hogy mennyire tudnék többet elképzelni.
2012. jan. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én lekaptam egy csajt már spontán csak úgy, jó volt, élvezte :D
2012. jan. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

huu én élvezném:$

szerintem tök izgató...:$

17/L

2012. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy milyen helyzetben csókolna meg.. mondjuk ha egy bulin lennénk, és mindketten totál részegek lennénk, és megcsókolna, akkor visszacsókolnám, és másnap jót röhögnénk rajta. De ha más helyzetben csókolna, akkor lehetséges, hogy beleesnék az illetőbe, főleg ha tényleg több ő nekem,mint egy haver...
2012. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!