Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjen az a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen az a lány, akit spontán nem talál meg "az igazi"?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és ez mindig gondot okozott. Nem hiszek egyébként az "igazi"-ban, de abban igen, hogy hozzánk való párt lehet találni.


Értem sosem kapkodott senki. Átlagos külsejű vagyok, csinosan öltözködő, kedves, normális.


Viszont. Baráti körömben csak lányok vannak, fiúk nem. Így rajtuk keresztül nem tudok ismerkedni. Van két fiú barátom is, nekik viszont csak lányok a barátaik. Annak, hogy a boltban, utcán, buszon, váróban, stb. odajön hozzám valaki ismerkedni, aki szimpatikus, annak az esélye kb. 1 a 40-hez, ahogy eddig tapasztaltam.


Barátokkal most sehova nem tudok eljárni, mert az összes barátom több száz km-re került tőlem, itthon pedig senkim nincs. Neten kívül még tudnék ismerkedni valahol?


2011. aug. 21. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
hát csak ha buliba mész, mást én sem tudok..
2011. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretek egyébként időnként bulizni, de így egyedül most nem tudok eljárni.
2011. aug. 21. 17:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy vagyok, csak éppen ellenkező neműként... Kevés barátom van, azok is komoly kapcsolatban, házasságban élnek, születnek a gyerekek, szóval nekik már nem téma az ismerkedés, bulizás... És én is pont ilyen vagyok, aki után nem fordulnak meg a nők, vagy ahogy fogalmaztál, nem kapkodnak utánam (pedig megvan mind a 32 fogam, 2 szemem, 2 lábam, két kezem, stb...) Munkahely szintén felejtős, csak férfiakkal dolgozom. Kedves topic nyitó, neked lányként még megvan az esélyed, hogy valami nyilvános helyen (utca, közért, vonat) leszólítanak, randira hívnak. Vagy próbálkozhatsz az online társkereső internetes oldalakkal, ezeken általában kivétel nélkül 2 - 3 fő pasi jut egyetlen nőre, úgyhogy lányok számára kedvező az arány... Sok szerencsét!
2011. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én mindig is neten ismerkedtem.

A párommal egy 10 perces chateléssel indult a dolog.

Majdnem 9 éve vagyunk együtt.

2011. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha máshogy nem megy legyél egy kicsit kezdeményezőbb.
2011. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak 20 vagyok de hidd el nekem sok fiú barátom van de azzal sem vagyok előrébb, mert akkor csak barátként gondol mindenki rám... :/

Szóval nekünk kéne tökösebbnek lenni :D

2011. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is van egy csomó fiú barátom, de én sem vagyok előrébb. pedig állítólag szép vagyok (bár én nem hiszem), de rám mindenki csak úgy gondol, hogy cuki vagyok, édes, stb. nem nem úgy, hogy hú de jó csaj vagyok. néha mondjuk belém szeret valamelyik haverom, de... hogy is mondjam. én sem tekintek rájuk pasiként, viszont engem úgy állítanak be a haverjaik előtt, hogy egy aranyos/cuki lány vagyok, és ezzel minden esélyemet lerombolják. én is a bulizást tudom javasolni, de szórakozó helyeken elég rosszak az esélyek komoly kapcsolatot létrehozni...kezdj el egy új sportot, barátkozz emberekkel, a hobbi sokat segíthet, és minél több barátod van, annál nagyobb az esélyed, hogy az ő baráti körükben találsz valaki neked valót. :D (18/L)
2011. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező?

Budapest vagy? Mert itt sokkal több a lehetőség, mint egy határmenti kis faluban.

Milyen helyekre szoktál járni?

Lehet szórakozóhelyen is társat találni, csak a megfelelő helyen kell keresni.

2011. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Például íratkozz be egy valamilyen tanfolyamra, ott is lehet ismerkedni. De olvasva a kommenteket is írt még egy 18/L is, hogy van pár barátja..neked is...mért csak barát? Azokkal mért nem lehet összejönni? Melegek, vagy miért nem? Vagy netán túl válogatósak vagytok? Az, ha valaki ennyire válogatós, az ne csodálkozzon, hogy szingli. :)

2012. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18/L vagyok. hogy miért csak barátként tekintek rájuk? nem arról van szó, hogy válogatós vagyok, meg volt már olyan, hogy valakibe beleszerettem a baráti körből, csak az érzéseim nem találtak viszonzásra. én amúgy nem válogatós vagyok, csak ők a barátaim, és már szinte testvéremként gondolok rájuk. meg többnyire ők is rám. és én már próbáltam járni egy sráccal, aki előtte az egyik legjobb haverom volt, de minden elromlott. a randit végigszenvedtem, az érintések, csókok szörnyűek voltak. komolyan olyan volt, mintha a tulajdon bátyámmal smároltam volna! azóta azért még volt egy próbálkozásom, mert kavartam egy kicsit az általam hőn szeretett sráccal a baráti körből, de ott ő nem akart többet. csak épp ott voltam, és használt egy kicsit, de semmi komoly nem történt. (pasik...) vele szerencsére barátok tudtunk maradni, de volt egy elég rizikós időszak, amikor igencsak pengeélen táncolt a barátságunk. na, akkor végleg megfogadtam, hogy ilyet nem akarok még egyszer, mert szörnyű érzés volt attól tartani, hogy elveszíthetem a barátomat (barátként). amondó vagyok, hogy házi nyúlra nem lövünk! persze van rá példa, hogy barátok a szerelemben is egymásra találtak, de nem tudom, hogy megéri-e kockáztatni...
2012. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!