Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok egy olyan srácról akinek össze van nőve a szemöldöke? Jarnatok olyanokkal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vád le baszod ha zavar téged.
2012. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szedesse ki és utána igen, mindenre van megoldás. Biztos vannak nők akiknek szintén van ilyen problémája aztán megy kozmetikushoz...
2012. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha nem akarja kiszedetni? Nagyon gaz?
2012. jan. 4. 19:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem leb@szom hogy össze van nőve a szemöldöke?
2012. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

dehogy járnék olyannal!! a boszorkányoknak va összenőve a szemöldökük!!!!!:D:D:D:D:D:D


am szerintem undorító:S

2012. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki veszi ezt túl szigorúan, de nálam benne van a főbenjáró bűnök közt az, hogy valakinek össze van nőve a szemöldöke.

Szerintem kevés undorítóbb dolog van egy férfin. Főleg mert kb 1 perc kiszedni.


20L

2012. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem 1perc neki totál össze van nőve, amúgy 20eves lesz a srác
2012. jan. 4. 19:37
 8/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az undorító, mikor egy férfi szedi a szemöldökét. Persze nem mindegy mennyire ér össze, tehát ha középen is dzsungel van, akkor még oké, hogy onnan kiszedi, de jesszusom, egy férfi ne járjon már kozmetikushoz. A páromnak is van középen szőr, de alig pár szál, engem nem zavar. Bár a múltkor 1 darabot kiszedtem neki, csak hogy tudja, hogy milyen érzés. Nem szeretett bele... :D
2012. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem tetszik az összenőtt szemöldök, mivel igénytelennek tartom. Szerintem a szemöldökszedés onnantól "b.zis", hogy vékonyítja is (mint a lányok).

A férfiak már borotválják a hónaljukat (kevésbé izzadnak ígí) és ezt sem tartom még b.zis dolognak.

Az, hogy valaki ad magára egyáltalán nem baj, csak vannak határok.

Szóval az összenőtt szemöldök inkább igénytelen, mint férfias.


22L

2012. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!