Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok egy olyan srácról akinek össze van nőve a szemöldöke? Jarnatok olyanokkal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Nagyanyám szerint, csak a nagyon gonosz embereknek van összenőve.
2012. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet szedni.
2012. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bu.zis dolog a kozmetikus sem. Ha valakinek problémás a bőre, az igenis tegyen ellene valamit. Ha az összenőtt szemöldököt egyedül nem tudod szépen legyantázni, szerintem kérj segítséget. Sokkal gázabb, ha hetekig el van szúrva, mint az, hogy kb. negyedórára elmész kozmetikushoz.


Gyantával leszedni és megigazítani azt az 1X1 centis sávot tényleg kb. 1 perc. Utánna egy hónapig nincs vele baj. Tapasztalatból mondom.

2012. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

"...A férfiak már borotválják a hónaljukat (kevésbé izzadnak ígí).."


22 éves lány létedre elég hülyeséget írtál.Szerinted a szőr miatt izzad valaki?Esetleg:"...A férfiak már borotválják a hónaljukat (kevésbé van izzadtság szaguk így)..." nem?Nem a szőrtől izzadsz,hanem a szőrtől nem szellőzik úgy a hónaljad és azért "illatosabb" ha ott a szőr.


21/F

2012. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Erre 1 szó van, már sorry Jeti. :S szedd ki! de ha jól nézel ki sztem nem igazán a szemöldöködet nézik... :)
2012. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!