Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 évs lány,18 évvel idősebb fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évs lány,18 évvel idősebb fiú?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, nagyon tetszik egy fiú. A probléma, hogy 18 évvel idősebb nálam. Eddig nekem sem volt ínyemre a nagy korkülönbség, most viszont nagyon rossz, hogy nem tudok lépni. mit tanácsoltok ?
2012. jan. 4. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

most még buksz az idősebbekre, én 20 éves fejjel elmondhatom, hogy ez meg fog változni.


most inkább a fiatalabb/egykorú/pár évvel idősebbek jönnek be.


majd kinövöd ezt az érzés, várj pár évet.

2012. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
szerencsére egyáltalán nem bukok az idősebbekre :) csak ő tetszik, próbáltam tovább lépni, de nem megy
2012. febr. 5. 20:21
 13/16 anonim ***** válasza:
ugyanebbe a helyzetbe vagyok, csak pont a tanárommal...de nállunk az volt, hogy sokat tarott külön órákat velem, és egyszer...csókolóztunk (a tanárom 33 éves)....utána napokig került, v nem jött be a suliba...végül ki iratkoztam az órájáról, hogy neki ne legyen kelleetlen, és ne essen bántódása, de utána többször is beszéltünk a suliba, meg minden, és visszajött z az érzés...de már nem nagyon volt mi akadájozzon.kb fél évig tartott a viszonyunk, utána megfenyegetett 1 srác (aki látot minket 1 délután) h elmondja az igazgatónak, úgyhogy átiratkoztam másik suliba...és vége lett a viszonyunknak. úgyhogy ne hallgass rájuk, mert sose lehet tuddni...én 15 vagyok, ő 33, és egyszer nem lépte túl "úgy" a határokat....nagyon szurkolok neked, remélem összejön...de azért bármi legyen remélem beszámolsz majd róla :))
2012. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én is 15 éves vagyok, és összejöttem egy 16 évvel idősebb férfival... és hát nem tudom... elbizonytalanodtam.... tisztáztam vele, hogy csak 2 évvel később akarok szexelni, és belement meg minden... de én félek, hogy mégis csak olyan dolgokra kellek neki..... úgyhogy sok sikert hozzá, én sem tudom, hogy mit tegyek.. :S
2012. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem győzök kamillázni hogy mik vannak...15 évesen ennyi idős pasikkal...jessszus....
2012. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem beteg dolog amit műveltek..én 15 évesen jártam egy 21 éves sráccal, hát baromira megbántam, nem is illettünk össze...még jó, hogy volt annyi eszem, hogy semmit nem hagytam neki...utána már csak a velem egyidősek érdekeltek(1-2 év + maximum), így sokkal klasszabb volt..

szerintem a legjobb dolog, mikor azonos dolgok érdekelnek, és egy hasonló a baráti körötök, senkinek nem kell feszengenie, mikor megjelentek az utcán..na ez ekkora korkülönbségnél már nem működő dolog..

2012. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!