Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 16-20 éves kor között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 16-20 éves kor között miért féltek férfiaktól? A barátnőt keresitek a kis 30 kilós díszb*zikban?

Figyelt kérdés
A gimiben 2 hosszú kapcsolatom volt, esküszöm a két legjobb csajt kaptam meg. De mind2 esetben úgy jöttünk össze, hogy előtte hónapokat beszélgettünk, meg kellett ismerniük. 5 éve edzek, 175 magas vagyok 95 kiló, a karácsonyi időszak után még épp látszanak a kockák :D Ha bárhol máshol ismerkedek egyszerűen olyan mintha megijednének a lányok.

2012. jan. 4. 20:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igazat kell adnom, az utolsó kapcsolatom is emiatt ment tönkre, mindig csak az edzéssel és magammal voltam elfoglalva. Az utolsónak meg csak annyit, nem kokszok köcsög vagyok, azon kevesek közé tartozom akik tisztán csinálják szóval így gondom sincs.
2012. jan. 4. 21:04
 12/21 anonim ***** válasza:

Hat mindenestre szep teljesitmeny, de azert 95 kilo akkor is eleg sok, szerintem. Enis hasonlo helyzetben vagyok, 19 eves koromig enis sportoltam mindenfelet, most nekifogtam sulyzozni es lassan de biztosan haladok, viszont nekem olyan 70-75 kilo megfelelne, mert eleg vekony alakom van (am en is 175 cm vagyok).


Apropo csak, hogy rendbe tegyelek, 2 hosszu kapcsolat 21 evesen azert nem rossz, az en kornyezetembe ha valakinek 3-4 (par hetes) kapcsolata volt az mar jo eredmenynek szamit, a hosszu kapcsolatok meg elegge ritkak ebben a korban, szal aggodalomra nincs okod no teren. A masik meg, hogy ahany szep jo not latok, mind kigyurt izmos ferfiakkal vannak vagy legalabbis atletikus alkatu ferfias emberekkel, ez is magaert beszel...

2012. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Sok minőségi kaja, rendes edzés, pihenés és türelem, akkor rövid időn belül meglesz az eredménye, csak kitartás! ;)
2012. jan. 4. 22:10
 14/21 anonim ***** válasza:
te jó arcnak tűnsz tesó.nem úgy mint a sok műmájer csicska.de azért sokat már ne hízzál,mert amit a boxban szereztél gyorsaságot,az nagyon el fog kopni ha utcán harcolni kell.
2012. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Már sokkal lomhább vagyok, nagyon kötött lettem. Haver öccse bokszol 2 éve, 16 éves és megfektetne az utcán simán :D
2012. jan. 4. 22:32
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha feláll is áll, az még nem elég!

Valahogy ki is kéne nézni, nem?

Szerintem elég rusnya lehetsz! 95 kiló tömény izom még jó hogy elijeszt minden csajt.

Hagyd abba ezt a deblieknek való testépítést, hátha fokozatosan leépülnek az izmaid és lesz egy normális kinézeted!

2012. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
hol boxol a haverod öccse?
2012. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért félnek, mert azt hiszik, a gyenge kis gyíkok nem csak megdugni akarják őket pl. Az idősebbekhez, meg alapból nem illenek korban...
2012. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Gloria92 ***** válasza:
Elárulok egy titkot: a nők nagy részének nem jönnek be a TÚL izmos pasik. Meg akik többet foglalkoznak a testükkel, mint ők maguk :D
2012. jan. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Grat a kockáidhoz. A test egy dolog, a férfit a jellem teszi.
2013. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!