Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért pánikolok a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pánikolok a férfiaktól?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok ha le kéne írni magam átlagosnak mondanám. Még nem volt barátom, de akár hányszor megtetszek egy fiúnak és találkozni szeretne velem én mindig bepánikolok és azonnal lefújom. A másik meg ha nekem tetszik egy fiú előtte nem tudok se beszélni se pedig normálisan megállni és az nem éppen kellemes. A válaszokat előre is köszönöm :D
2011. nov. 26. 02:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány? :) Mitől félsz? Valami oka biztos van. Félsz, hogy nem felelsz meg neki?



21F

2011. nov. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Giovanni ***** válasza:

Legyél laza,szard le nem meghalni kell ha nem jó a randi le lépsz vagy te olyan talpraesett h valamit kitalálj:)


Ám meg nem jó kapcsolatban lenni úgy is átbasznak :D mint engem..

2011. nov. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem nincs önbizalom hiányom és attól sem tartok hogy talán nem felelnék meg. Egy biztos nagyon félénk vagyok ami elég rossz.
2011. nov. 26. 03:35
 4/15 Giovanni ***** válasza:
De mitől vagy félénk?:D csúfoltak ki korodban? vagy mi?
2011. nov. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát de valami okod csak van, hogy félénk vagy. Az ember nem születik vélénknek :D Előbb a probléma forrását kell megkeresni, csak azután lehet rajta változtatni.
2011. nov. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Talán már csalódtál? És attól félsz hogy újra megtörténik.vagy passzolok.
2011. nov. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
kedvenc színed a rózsaszín?
2011. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"előtte nem tudok se beszélni se pedig normálisan megállni "

Ezt hogyan kell elképzelni? Olyan vagy, mint aki seggrészeg?

2011. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezt hívják önbizalomhiánynak! :)
2011. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja régebben eléggé el voltam nyomva a többi lány között és nem is nagyon vettek észre, így nekem szokatlan, hogy most meg akarnak velem találkozni. Önbizalom hiánynak azért nem nevezném mert alapjában véve meg vagyok elégedve magammal.

:D Nem a rózsaszín a kedvenc színem (ezen jót nevettem).

Ja és a megállásom azért a seggrészegnél valamivel jobb.Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. nov. 26. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!