Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol/hogyan ismerkedtetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Tudom, h. sokan baráti társaságból ismerkednek, vagy olyanokkal jönnek össze, akiket már ismertek korábban. Viszont kíváncsi lennék olyan sztorikra, h. egy teljesen ismeretlennel hol találkoztatok.

Nekem nincs barátom, és a baráti társaságom legfőképpen lányokból áll, nincs olyan fiú ismerősöm, akivel szívesen összejönnék. De hiszek benne, h. bárhol rá találhat az emberre a szerelem. Úgyh. nyitott szemmel járok. :)

25/L


2012. jan. 5. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
buliban.
2012. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mi a neten ismerkedtünk meg. Nem konkrét párkeresési szempontból, de utána sok e-mailt írtunk egymásnak. Meg beszéltünk telefonon. Kb. egy hónap múlva találkoztunk (elhívtam magamhoz), össze is jöttünk. :D Ennek kb. 2 hete. Így még nem ismerkedtem, szóval ki tudja. :)

Jah, és mikor megláttam, éreztem h ő kell nekem.

2012. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mi egy munkahelyen dolgoztunk. Ő már "kinézett" magának kb egy hónapja, mikor bemutattak egymásnak, de akkor aznap csak 1-2 szót váltottunk.

Majd 3 nap múlva mentünk egy továbbképzésre, ahol kb 1000 ember volt, és a sorban épp mögötte álltam, és elkezdtünk beszélgetni. Mindkettőnknek volt akkor kapcsolata, de a sok beszélgetés, ismerkedés után rájöttünk együtt kell lennünk :)

2 hónapja volt az esküvőnk. 5 éve vagyunk együtt.

23/L

2012. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy diszkóban làttuk egymàst elôször, csak szemezgettünk. Aztàn egy koncerten össze futottunk, néhány cimboráját már ismertem igy ôt is bemutattàk nekem. Gyakran ossze futottunk itt ott "véletlenül", kb 3hònapot elég jó barátok voltunk, sokat beszélgettünk f@cebookon, aztàn össze jöttünk.
2012. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen. (nem diszkó)

Szimpatikus volt, váltottunk pár szót, aztán egyre többet kerestük egymást.


35F

2012. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
társkeresőn 3éve
2012. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mi is társkereső oldalon 3 éve. Tudom, hogy sokan elítélik ezt a formáját az ismerkedésnek, DE! Én már akkor majdnem 5 éve voltam egyedül. Budapestre költöztem, tehát volt lehetőségem szórakozni menni, de én nem vagyok az a bulizós fajta, nem szeretek belemenni az éjszakába és régebbi tapasztalatom alapján úgy éreztem, hogy szórakozóhelyen nem lehet komoly ismeretséget kötni, mert legtöbb ember be van rúgva, be van szívva, vagy ha normális, akkor ott van vele a barátnője. Ezért végső elkeseredésemben viccből kipróbáltam a társkereső oldalt, nem hittem, hogy tényleg megtalálom rajta az igazit, csak szórakoztam, kiváncsi voltam, hányan irnak, kiknek tetszem, stb. Aztán hamarosan találkoztam azzal a férfival, akiről eddig csak álmodoztam és az álmaimból (társkeresőről) besétált az életembe. Olyan szinten a tökéletes párom, a másik felem, hogy kitaláljuk egymás gondolatát és soha egyikünk sem volt még ilyen boldog. 30-on felettiek vagyunk. Csak azért írtam le ilyen hosszan, hogy ne adja fel senki és ne becsülje le a társkeresőt, mert abban pont az a jó, hogy lehet, hogy az ország másik felében van a párod, akit a net nélkül soha nem ismernél meg talán. Sok sikert a keresgéléshez, kedves Kérdező!
2012. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen sztori közepén tartok éppen. :) A jelenlegi barátnőmet vadidegenként ismertem meg egy koncerten. Először egy alkalmilag összeverődött nagyobb társaság keretében találkoztunk, és néztük ki egymást, aztán kb egy órával később valahogyan egymás mellé kerültünk a koncertteremben, ráköszöntem, ő odajött mellém, és 10 másodperc múlva már smároltunk. :D A buli után egymás nevét se tudtuk (ez egy kicsit kínos, de azért nem kértem el az elérhetőségeit, mert akkor még megvolt az előző barátnőm), de aztán Facebookon megtaláltuk egymást, találkoztunk, és összejöttünk. :)
2012. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi az egyetemen találkoztunk, igazából együtt kezdtük is, de más társaságban voltunk, egymás nevét tudtuk és semmi többet. Kb. 2-3 hónapig csak nézegettük egymást, ugyanis mindkettőnknek kapcsolata volt, (bár utólag megtudva nagyon haldokló félben...)ezért ugye maradt is ennyiben. Aztán egyik előadáson odaült mellém, végigbeszélgettük, aztán elkísért haza. Majd a következőn ugyanez a forgatókönyv, míg elérkezett a vizsgaidőszak, ezáltal az együtt tanulás is. :) Mindketten tudtuk, hogy az akkori kapcsolatunkat fel kell adnunk, és egymással kell lennünk. Ennek már 4. éve.. :)
2012. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Közösen hánytunk egy kocsma előtt, és ez annyira összehozott minket, hogy azóta is közösen járunk el berúgni.
2012. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!