Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol/hogyan ismerkedtetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Tudom, h. sokan baráti társaságból ismerkednek, vagy olyanokkal jönnek össze, akiket már ismertek korábban. Viszont kíváncsi lennék olyan sztorikra, h. egy teljesen ismeretlennel hol találkoztatok.

Nekem nincs barátom, és a baráti társaságom legfőképpen lányokból áll, nincs olyan fiú ismerősöm, akivel szívesen összejönnék. De hiszek benne, h. bárhol rá találhat az emberre a szerelem. Úgyh. nyitott szemmel járok. :)

25/L


2012. jan. 5. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi facebookon ismerkedtunk meg..teljesen veletlen bejelolt, nem is foglalkoztam vele. aztan irt uzenetet. minden nap beszeltunk telon webcamon...o londonban elt es nem is magyar.. aztan kimentem hozza nyaralni fel ev beszelgetes utan 4 napra...mikor hazajottem masnap megkerdezte hogy oda akarok e koltozni hozza...mondom mert ne...azota egyutt elunk kulfoldon :D:D:D
2012. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A mi történetünk is elég fura.:) Úgy kezdődött, h elmentem egy versenyre ami faluk között zajlot. Ott volt veelm egy barátnőm és egy haverom, aki ismerta a barátomat. ő mutatott be minket egymásnak. először még a barátnőmmel volt elfoglalva, de 5 perc múlva már le sem lehetett 'vakarni' rólam. átölelt, azámot cseréltünk, e tulajdonképpen nem történt semmi. aztán kicsivel később tök véletlen összefutottunk szórakozó helyeken, majd egy koncerten. itt smároltunk. másnap együtt mentünk vásárba és tt is csókkal búcsúztunk el.másnap eljött hozzám és összejöttünk.:)) ez kb fél évis tartott. és már 14 hónapja járunk.:))
2012. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

társkeresőn ismerkedtünk meg .kb 1 hónap beszélgetés után találkoztunk mint utólag kiderült én nem tetszettem neki ö se annyira nekem :D de 5 randi és mozizás után elcsattant az első csók és már 7 hónapja együtt vagyunk :).

És igaz nem tetszettünk egymásnak most de most dúl a szerelem lassan eljegyzés is sorra kerül :)

2012. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Én itt ismerkedtem össze Vele, itt GYK-n. Feltettem egy kérdést, ami így szólt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__18499..


Ő válaszolt rá, a többi pedig már történelem. :-)

2012. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az előző párommal a munkahelyemen. Felszolgálóként dolgoztam, és ő oda járt enni.

A mostanival az ő munkahelyén. Hozzá jártam vásárolni. :)

Mindkettővel sokat beszélgettem, majd telefonszám csere, a többi pedig jött magától.

2012. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14 megnéztem, tök aranyos:D:)))))
2012. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Az X-ment egy újabb mozimeghívás követett, aztán számcsere, hazakísérés, majd csók a Tisza-parton. Már több mint féléve.
2012. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
rockerek.hu :)
2012. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Két példa volt:


1. egyetem

2. Új munkahely, a munkatársam volt.

2012. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!