Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kevésbé meleg és kevésbé jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé meleg és kevésbé jó kinézetű pasik egymással, a homoki gyík metroszexuális fiúk meg csajokkal táncolnak?

Figyelt kérdés

Első kép átlagos vagy ronda pasikról szól, másik kettő meg homoki gyíkokról(aki sztem nem is néz ki jól, nekem nem férfias, de a lányoknak úgy néz ki, hogy igen). Azért kérdem mert nem járok bulizni, de a fotókon mindig ezt a két végletet látom.



[link]


[link]


[link]


2011. dec. 27. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de én nőként semmi rondát nem látok az első képen lévő srácokban. Teljesen normális férfipalánták.

A középső képen csak egy kicsit visszahúzódóbb srác van, gondolom ezért is lányokkal ment bulizni, nem pedig fiú haverokkal, a harmadik képen lévőt hagyjuk, rá talán illik a leírásod. Ocsmány ez az ing.

2011. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen most akkor mi a probléma?
2011. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor elemzem, jó?

1. Egy haveri társaság egy kocsmában, vagy valamilyen pub-ban, söröznek.

2. Egy teljesen átlagos buliban, teljesen átlagos kinézetű fiúk és lányok.

3. Láthatólag egy exkluzívabb klub, sznob srác, sznob csajokkal.


Ezzel azt akarom csak mondani, hogy nem lehet a 3 képet összehasonlítani ilyen szempontból, mert teljesen másról van szó. Ha megfigyeled más a helyszín, a társaság összeállítása, valószínűleg a szituáció is.


19/L

2011. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!