Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme hogy egy csaj meghív randira a pasit? Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
sziasztok! amugy nem rég ismertem meg egy fiut, és bele zúgtam..egyik barátnőmnek elmondta hogy sokat gondol rám, mint ő haverjaira..de szintén sokat gondol rám barátilag..szóval szerintetek mit jelent? ja és meg rájött hogy belézúgtam.. még nem mondtam el neki, szerintetek jó ötlet ha meghivnám randira? vagy várjam meg hogy ő belém zúgjon és meghivja randit? vagy szoljak barátnőmet hogy beszélje meg vele? irjon valaki, tanácsot kérek! aki akar ismerkedni velem, vagy valami irj privibe. köszönöm!
2012. jan. 5. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem van értelme de én pl nem merném, teszem hozzá nem vagyok az a visszahúzódó csaj :D
2012. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát...nem kötelező,hogy "randinak" nevezzzük,ismerd meg jobban és utána már lehet szó randiról... :)
2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Látod, ezért ilyenek a férfiak, amilyenek! Még udvarolni sem hagyjátok őket. Igaz, már nem is próbálkoznak. Eszembe nem jutna radira hívni egy fiút. Várd meg, amíg neki is sürgős lesz. Ezért nem akarnak nősülni sem, a lányok pedig epekednek a menyasszonyi ruhás esküvő után.
2012. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tuti megkérném egy barátnőmet, h segítsen ilyen esetben. Am, ha gondolod írd meg privibe a részleteket és segítek. :)
2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj, most a srácot akarod felszedni, de aki ismerkedni akar, írjon neked privibe? :D :D
2012. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocs de nem igy akartam irni hogy aki akar ismerkedni.....XD hanem úgy akartam irni hogy aki akar segiteni*...bocsi..
2012. jan. 6. 13:52
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és amugy köszönöm aki irtak..kéne még..valaki irjon :)
2012. jan. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!