Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy csaj, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj, akinek írtam is, de elsőre nem írt vissza. Viszont van egy húga, akit ismerek bár, de csak egyszer találkoztunk, s az is több mint fél éve volt. Szerintetek jó ötlet, ha hozzá fordulok segítségért?

Figyelt kérdés
2007. aug. 19. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ha valoban tetszik elöször is ne hivd csajnak ennyit ö is megérdemel,másodszor meg szerintem probáld elhivni,találkozz vele,aztán a többit ugyis látod, azt meg nem tudom a húgátol milyen segítségre számitasz, ugyhogy öt inkább hagyd ki:)
2007. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy testvérhez fordulni segítségért nem a legjobb dolog. Egyrészt mert lehet, hogy elárulja a szándékaidat, és lehet, hogy így többet árt mint segít. Bár, ha úgy gondolod, hogy megbízhatsz benne, akkor nem félj tanácsot kérni, pl. hogy miket szeret, kedvenc filmjei stb. így ha elmentek valahova lesz témád,amiről beszélgethetsz vele:)

Üdv, Wiskas

2009. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!