Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki kapcsolatban van de regisztrál társkeresőre?

Figyelt kérdés
Főleg lányoknál. Előfordul olyan, hogy van barátotok, de fent vagytok több társkeresőn is egyedülállónak feltüntetve és rendszeresen bejelentkeztek? Ha igen, miért?
2012. jan. 5. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajaj..Hátha talál jobbat. Gerinctelen dolog.
2012. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik mind a két félnél és el is pusztulhatna az ilyen, amiért ezt teszi!
2012. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok olyan lányt ismerek, aki igen, regisztrál társkeresőre kapcsolatban is, puszta kíváncsiságból.
2012. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én régebben regeltem, de sose voltam aktív. 2-3 hetente eszembe jutott felnézni, és kész. Most van párom, néha ha unatkozom benézek, de nem csinálok semmit. Nem keresek mást, mert boldog vagyok, csak szimplán nem érdekel annyira, hogy firssítsek.
2012. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mármint az oldal nem érdekel annyira, mielőtt bárki félreértené =)

Páromat nagyon szeretem, és sose csalnám meg. Ha őt zavarná, első kérésére kitörölném magam.

2012. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyám...szerintem kérés nélkül ki kéne törölnöd magad, de mindegy...
2012. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek? Nem használom, hanem vele törődöm =) Nem is értem minek kell ekkora feneket keríteni neki, ha megcsalásról szó sincs, még csak gondolatban sem. Annyira gyerekes, mikor valaki ekkora feneket kerít egy ilyen baromságnak.
2012. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!