Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele vagyok esve egy lanyba s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele vagyok esve egy lanyba s nem tom hogy en neki bejovok-e van amikor olyan jeleket ad hogy tetszek neki en is de nem tom. S en milyen jelt adhatnek vagy hogyan tudhatnam meg hogy en bejovoke neki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 16:45
 1/6 anonim válasza:
Először is beszélgess vele, legyél humoros, de ne erőltetett viccekkel. Mindig próbálj közvetlen lenni és mosolyogj. Ez pozitivan fog hatni a lányra. Ha veszi a lapot, elkezd jeleket adni,pl. : megemlíti, hogy nincs barátja. De ez csak akkor jel,ha magától említi meg, nem úgy,hogy rákérdezel.:D Sok lánynál még mindig az a divat, hogy a fiú kezdeményezzen. De ma már gyakran előfordul,hogy a lányok a bátrabbak. De, ha úgy látod, hogy van esélyed,mert nevet a vicceiden, visszamosolyog, stb.,akkor kérdezz rá, hogy nem lenne-e kedve találkozni,jobban megismerkedni.
2009. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem szoktunk beszelni egymassal csak koszonunk egymasnak o kisebb nalam s csak a suliban szoktuk latni egymast es ott tortenhetne valami mert eleg messze lakunk egymastol?
2009. máj. 23. 17:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg nem tartunk ott hogy beszelunk... messengeren szoktunk neha beszelni s mar nincs sok ido sem mert mindjart vege a sulinak s akkor nagyon nem fogunk talalkozni ... kb egy fel eve ismerjuk egymast.... ebbe az iskolai evbe ismerjuk egymast...
2009. máj. 23. 17:08
 4/6 anonim válasza:

De ha msn-en beszélgettek, akkor egyszerűen ott kérdezd meg tőle,hogy elmenne-e veled pl: moziba,fagyizni,meginni egy colát.

Ha kölcsönösen köszöntök egymásnak,holott csak online (msn-en) beszélgettek, akkor valószínűleg bejössz neki. Attól is függ milyen érzései vannak feléd, hogy mennyire beszélget veled msn-en. Ha folyamatosan figyel rád (kisebb várakoztatás még belefér), akkor valószínűleg neki is tetszel.Online meg amúgyis könnyebb randit kérni,mert nem élő,nincs az a számodra kínos szemkontaktus,hogy vajon mit fog mondani.Ha meg nemet mond, úgyis itt a nyár és nem lesz kínos a suliban.

2009. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök furi de énis u.ilyen helyzetben vagyok egy sráccal..fél éve köszönünk egymásnak de még a beszélgetésig nem jutottunk el.. csak néha futunk össze a suliban, ha bejön az osztályba vagy ilyesmi. Már jó régóta nagyon tetszik, és úgy érzem én is neki, de fogalmam sincs mit csináljak elvégre én lány vagyok, övé az első lépés joga. :-) Bár asszem jövőre már másik suliba megy át.. mindennél jobban örülnék neki hogyha elhívna valahova, szóval tedd te is ezt :))) De én sztem ne msn-en, mert az személytelen, inkább vállald hogy élőben. :P És siess, mert mindjárt itt a nyár!! ;)
2009. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Online személytelen valóban... de, ha nincs elég bátorság élőben, akkor jobb, mint a semmi. A mai világban pedig sajnos amúgy is minden az internet körül forog. Pl. van,aki chatel és ott kér randit... az is személytelen?Hisz valahol el kell kezdeni. Az olyan embereknek, akik félnek az élő randielhívásra, azoknak tökéletes a net is, csak jól kell fogalmazni. Persze nem azt mondom... én is jobban örülök egy élő elhívásnak,úgy hogy, ha van elég bátorság, akkor inkább élőben tedd meg! Sok sikert!
2009. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!