Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztétek már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy irdatlan szimpi egy idegen lány a sulitokban, de nem mertek odamenni hozzá, viszont más lányokkal vhogy nem akartok ismerkedni ez a lány miatt?

Figyelt kérdés

Ez amolyan látásból szerelem-féleség. Teljesen hozzám való stílusú lenne a lány, olyan kis ártatlan, és 0% gonoszság-ot sugároz magából, ah... de kár hogy nem születtem nagy ásznak hogy odamenjek. Egyébként haverjaimnak egyiknek se tetszik!! (fura az ízlésem) kis barna szemüveges 9.es, már egy éve figyelem:S Azóta volt pár szép lánnyal randim, de azokat elrontottam, barátzóna lett az összes próbálkozásomból, egyedül vagyok itt már születésem óta magányosan :/

F18


Sztetek mit csináljak? Vigyek be alkoholt a suliba?


Már arra is gondoltam hogy egyik lány barátomat megkérem hogy a "szia ismered Tedet?" módszerrel leszólíttatom vele :D De annyira jó lenne vele beszélni, meg ha ő lenne a bnő, de magamnak teszek keresztbe ha nem megyek oda hozzá:(


2012. jan. 6. 16:44
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:
a suliban akarod leitatni vagy mi?? ne legyél már ilyen gyök, menj szépen oda hozzá!
2012. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát..nyugodtan odamehetnél hozzá,mert biztos zárkózott a lány és nincs sok barátja igaz?Ezért biztos örülne ,ha odamennél hozzá...Barátkozzatok meg! ;)
2012. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
meg gyúrok is, magas vagyok, saját véleményem szerint jóképű (külsőmmel nincs bajom) Viszont a visszautasítás félelem nálam is tombol, pedig a szerelmi bánatot hamar kiheverem annak ellenére hogy elég érzelmes típus vagyok még ha ezt nem sugárzom ki magamból annyira (szerencsére). Belsőmmel nem vagyok megelégedve viszont, mert nem vagyok elég tökös:S
2012. jan. 6. 16:52
 4/14 A kérdező kommentje:

1.: az alkohol nekem lesz te sügér!


2.: Mindig csak egy lánnyal szoktam látni, ő a nagy bnője sztem vmi szöszi (ő már nem tetszik), és elég népszerűtlenek lehetnek (mint én is), akkor láttam meg először amikor össze voltunk vonva egy angolon a 8.osokkal tavaly O.o

HIÁBA TUDOM HOGY ÖRÜLNE NEKI VÁÁÁRRRRRR.... túlbonyolítom:S alkohol sztem jó ötlet és megkérek vkit hogy szólítsa le ezzel a módszerrel, mert szereti az Így jártam anyátokkal-t (tudom mivel már lenyomoztam a FB címét is). Mekkora egy csíra vagyok xDDDD

2012. jan. 6. 16:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát...akkor menj oda hozzá!!!
2012. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 szemgolyocska válasza:
Melyik városban laksz?
2012. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Óóóó de cuki vagy! :)) Ha szereti szerintem még viccesnek is találná a dolgot.. ha így szólítanád le. De feltétlenül szólítsd le valahogy ha ennyire tetszik, mert meg fogod bánni nagyon ha nem teszed meg.. Bátorság! ;)
2012. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Miskolc. Am így jó volt ide kiadni ezt az egész sztorit:)

Alkoholt meg kell próbálnom, persze csak picit hogy megszédüljek:D

Köszi erőt adtatok, habár még így se lesz könnyű pedig bárkihez odamegyek kérni egy tanácsot a helyzettől függően vagy ilyesmi, meg simán beszélgettem már idegen lányokkal de akitől akarok is vmit annál nehezebb:/

2012. jan. 6. 23:20
 9/14 anonim válasza:

Ez nagyon aranyoos!! :D

Csak azt nem értem, hogy ha te 18 vagy, akkor a csaj 9.es, és hogy voltatok összevonva angolra? na mind1 :DD

Szerintem szemezz vele először...stb... aztán bejelölhetnéd facebookon....élőbe elszólíthatnád, hogy jó a felsője..:DDD

2012. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

szerintem inkább élőben kéne, FB-os dolog annyira nem jó szerintem első alkalomnak! (2.nak igen) Egyébként csak egy különleges alkalom volt az összevonás! És már szemeztem vele 1-2x meg vhogy sokszor látom, lehet a sors akarata:D

Nah megteszem vhogy a jövőhéten hátha!

2012. jan. 7. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!