Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen romantikus dologgal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus dologgal adhatnám egy idegen lány tudtára, hogy tetszik nekem és szeretnék vele járni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Köss a farkadra egy piros masni, kis virágfejet tűzz a herédhez, és állj elé.

Szerintem érteni fogja :D

2010. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha idegen, akkor hogy hogy járni szeretnél vele? Ezt így ránézésre tudod? sztem előbb meg kéne ismerni őt...
2010. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem leőször csak ismerkedj meg vele ha idegen...
2010. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és mellesleg lehet ő sem örülne, ha 1 idegen pasi lerohanná, és egyből járni akarna vele... a romantikus az, ha udvarolsz neki
2010. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az hogy szeretnél vele járni, még ne csak azt hogy nagyon tetszik és meg szeretnéd ismerni.Az is lehet hogy mégsem olyan amilyennek elképzelted, szóval szerintem ismerkedj vele előbb, mert lehet hogy meggondolod magad.Szólítsd le valami ürüggyel és hívd el valahova randizni.

L18

2010. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj neki a büfé előtt "véletlenül" aztán mintegy bocsánatkérésként hívd meg egy narancslére, és kezdjetek el beszélgetni
2010. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
talán titkos szerelmes levelek?
2010. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valahogy szóba kéne elegyedni vele, csak nem nagyon tudok rá ürügyet, mert nem egy iskolába járunk, csak a buszon szoktam látni, de viszont nagyon tetszik nekem.
2010. jún. 4. 23:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor buszon ülj mellé vagy buszmegben menj oda hozzá valamilyen ürüggyel pl. hogy nem tudja e hogy mikor indul a busz vagy mikorra ér be.
2010. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Buszon nem tok melléülni, mert én hamarabb felszállok, mint ő, és mire szegénykém felszáll, addigra tömegnyomor van a buszon. :S


De lehet, hogy most hagyom a fenébe, mert ugye mindjárt vége az évnek, majd szeptembertől talán...

2010. jún. 4. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!