Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kihagytam valamilyen lehetőséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam valamilyen lehetőséget?

Figyelt kérdés

Szóval nem az a fajta vagyok, aki csak úgy odamegy egy férfihoz, szerintem a kezdeményezés a férfi dolga. Ezért szerintem minden lehetőséget megadtam már a kezdeményezésre, de az eredmény egy nagy nulla. Az eddigi tapasztalatok:

Egyedül járok ilyen helyekre: teaház, múzeum, színház, pláza (legutóbb olvasni mentem, nem romantikus regényt, hanem a Forma-1-es sztorikat olvastam, ha ez nem elég férfias könyv, akkor nem tudom, hogy az milyen), múzeum, kiállítás (néhány nyugdíjas házaspáron kívül senki sem volt), konditerem, könyvtár sehol senki nem jött oda hozzám. Több mint tíz éve járok tömegközlekedéssel, semmi. Az utóbbi néhány évben több tanfolyamra is jártam, ott csak addig voltak velem jóban, ameddig a vizsgán lehetett rólam másolni, utána felém se néztek. Munkahely kizárva, egy könyvelő irodában dolgozom, 8 nővel. Dunántúlon lakom egy kisvárosban lakom, úgyhogy normális klub nem nagyon van, ott volt néhány egy éjszakás kalandom, de utána egyik sem maradt meg.

Internet. Nem tudom mások hogy vannak vele. Én ennyi unalmas emberrel még életemben nem találkoztam. Nekem úgy tűnik csak azok ismerkednek itt, akik arra is lusták, hogy kimozduljanak a szobából. Sokkal találkoztam személyesen, és abból áll az életük, hogy esznek, alszanak, dolgoznak. És nem azért nem csinál semmit a munkán kívül, mert nincs ideje, hanem alig várja, hogy leteljen a munkaidő, hazamegy, leül és bámul ki a fejéből. Dolgozni, is csak azért jár, mert valamiből muszáj megélni. Semmi hobbijuk nincs, és semmi nem érdekli őket. Az egyiktől a végén már azt kérdeztem, hogy mit nézett előző nap a tévében, a válasz: valami filmet, még a címét sem tudta megmondani. Egyikkel sem lehetett beszélgetni, mert egyszerűen nem volt miről, semmi sem érdekelte őket. Én nem így akarom eltölteni a szabadidőmet. Elég kevés van, de akkor próbálok valami értelmeset csinálni. Van több hobbim is, amit szeretek csinálni. Persze, én is vagyok úgy, hogy csak ülök és nézek, de nem mindig. Abba bele is őrülnék. Barátaim nincsenek, mert mindenki csak addig volt velem, amíg ki tudott használni. Miután valakinek azt mondtam, hogy nem, többet nem is láttam. Mielőtt valaki azt írja, hogy ne görcsöljek, majd lesz. Eddig is ezt csináltam, éltem az életemet, és adtam a lehetőségeket, de senki sem akarta ezeket kihasználni. Ezek után van még valakinek valami ötlete, vagy hagyjam a fenébe az egészet?

32/N



2012. jan. 7. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

vegyél fel valami "ribancos" ruhát 1x és ugy menj el egy klubba...annyi jelentkező lesz h beszarsz :D

hidd el, ez biztos :DDD

2012. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem gond van az emberi kapcsolataiddal, hogyan közeledsz az emberek felé, hogyan reagálsz rájuk.

Vannak olyan emberek, akiket mindenki kihasznál, de ez nem a mindenki hibája, hanem azé a bizonyos emberé. Amíg te, magadtól nem tudsz tartós és fontos kapcsolatokat létesíteni, addig a szerelmi életed sem lesz túl élénk. Biztos van valami a benyomásban, amit a többi emberre teszel, ami miatt nem akarnak közeledni hozzád.

2012. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Huhhh...ezek után igazából tényleg nem értem, hogy hogy nem tudsz ismerkedni... Nekem mondjuk a társkeresővel nincsenek ilyen rossz tapasztalatim. Lehet rossz oldalon vagy fent:) Előbb lehet barátokat kellene keresned, vagy mégsem olyan egyértelműek a jeleid a férfiak felé... nem tudom...
2012. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

És ez nem megállapítás volt, hanem kérdés. Meg burkolt felszólítás az önvizsgálatra.

(Nem elítélően: Amikor egy új társaságba kerülök, sokszor arrogánsan viselkedek mások szerint, vagy megközelíthetetlennek mutatkozom, így bár vezetői szerepre jó vagyok, azon kívül senki nem akar velem barátkozni. Na pl nekem ezen kellett csökkentenem. )

2012. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"Amíg te, magadtól nem tudsz tartós és fontos kapcsolatokat létesíteni"


HA senki sem veszi a lapot, akkor ezt mégis hogyan csináljam?

2012. jan. 7. 11:03
 6/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem hiszem, hogy bennem lenne a hiba. Nem vagyok beképzelt, csak az a helyzet, hogy ismerősi szinten ismerem a fél várost, mindenkivel tudok beszélgetni, és mindenki jóban van velem. Még senki sem mondta, hogy rosszul, arrogánsan viselkednék az emberekkel.
2012. jan. 7. 11:06
 7/19 A kérdező kommentje:

Hogy mi a gondom tulajdonképpen?

Az hogy nincs olyan értelmes férfi, akit valami érdekel, és komolyabb, hosszabb távú kapcsolatot akar. Elég világos voltam? Akinek írtam ez remélem olvassa.

2012. jan. 7. 11:08
 8/19 anonim ***** válasza:

Erősen kétlem, hogy a környezetedben nem voltak olyanok, akik jó barátnőid lehettek volna.

Ez hozzáállás kérdése.

Én igyekszem mindig barátkozós lenni, két jó barátnőm is így lett, bár nem gondoltam volna akkor és ott, hogy ebből feltétlen barátság lesz. Úgy voltam vele, hogy te is itt vagy, én is itt vagyok, beszélgessünk.

Hidd el, kisebb az esélye, hogy szemben mennek százan a forgalommal, mint hogy te mész szembe.

2012. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Elég világos, de ne haragudj, nem lehet a szőnyeg alá söpörni azzal, hogy biztos nem bennem van a hiba.

Ha már csak azt nézed, hogy neten kikre mondtál igent, és kikre nemet, hogy ítéltél-e első benyomás alapján, sok minden kiderül. Lehet ez egy tudatalatti dolog, rossz kisugárzás, vagy rossz döntés, vagy túlzott kritikusság.

2012. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is próbálok barátkozós lenni, de valahogy azt látom a környezetemben, hogy senkinek nincs olyan igazi barátja, legfeljebb haverja, akivel néha beül sörözni meg röhögni. Ez nekem nem való. A másik az, hogy azt látom, hogy a barátok csak arról beszélnek, aki épp nincs ott. Semmi értelme az ilyen barátságoknak.
2012. jan. 7. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!