Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Egy fiú egyfojtában olyanokat mond nekem hogy milyen szép vagyok meg minden. Nagyon rég óta ismerem és nem akarom megbántani mert én csak barátként tekintek rá

Figyelt kérdés
randizás
2012. jan. 7. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, h te csak barátként tekintesz rá.
2012. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nyílt, egyenes megbeszélés a legjobb. Valószínűleg megbántod, de ez elkerülhetetlen, mivel udvariasságból nem fogsz vele járni. Viszont megajándékozod egy kis idővel. Minél hamarabb közlöd vele, annál hamarabb kezdhet meg kiverni a fejéből.
2012. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha a fiú már látod, hogy lép és randira hív, akkor mond el neki, hogy te ezt nem akarod. Ha még nem is lépett csak tudod hogy szeret, akkor várj. Én is voltam ilyen helyzetben. Egy barátom szeretett. De nem lépett és nem akartam visszautasítani míg nem lép. Szegényt nagyon összetörte volna, hogy nem is lép, nem udvarol se semmi és rögtön vissza van utasítva.

Szóval, ha már lépett, akkor beszélj vele. Addig várj.

De mindenképp beszélj vele, ha már lépett.

2012. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oks köszi :)
2012. jan. 7. 11:41
 5/9 kovpet ***** válasza:

Mutasd meg neki ezt a kérdést.

Meglátja az "egyfojtában"-t és egyből kiábrándul belőled...

2012. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
???
2012. jan. 7. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért csak barát??
2012. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azért mert nekem más tetszik
2012. jan. 7. 20:49
 9/9 rebeka1 ***** válasza:
SEG TETU VAGY!
2012. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!