Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha boltban/utcán/megálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha boltban/utcán/megállóban láttok egy csajt, aki nagyon bejön nektek első ránézésre, leszólítjátok? Milyen szöveggel? Hogy reagálnak rá? Lányok! Hogy fogadjátok a közeledést?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is! :)
2012. jan. 7. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én sajnos nem szólitom le mert félek az elutasitástól ! de legszívesebben megtenném !!
2012. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én hozzá se mernék szólni így még senkit nem szólítottam le, sztem a lányok nem szeretik ezt a spontán ismerkedést és mindenkit elzavarnak egyből.
2012. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Ramosolygok. Ha viszonozza, akkor rögtönzök valamit.

Altalaban olyan kerdest, ami nem eldöntendö, de nem is tul bonyolult.

Nagyon függ a lanytol, de volt amikor teljesen egyenesen megkerdezem, hogy iszik e velem egy kavet. Amikor nemet mondott, mondtam, hogy ne haragudjon, de nagyon szegyeltem volna magam, ha nincs batorsagom megkerdezni. Mivel erre mosolygott rakontraztam: Tudtam, hogy forro csokit kellett volna mondanom... az ejszakat mar együtt töltöttük.


Volt, hogy egy csomoszor nem jött be, de nem szabad feladni! Kreativnak, batornak es föleg optimistan kell nekikezdened. Ha nem hiszel magadban, hogy sikerülhet, akkor eleve kudarcot vallottal.


27/F

2012. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

kizárt!

24f

2012. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert úgyis elküld melegebb égtájra, megspórolok magamnak ennyit.
2012. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ja 22F voltam az előző.
2012. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én eddig nem próbálkoztam ilyesmivel mert nem tudtam mit kérdezzek vagy mit mondjak neki,de PT Dánielnek köszönhetően most már ki fogom próbálni :)

19F

2012. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Írj privátot, megróbálok segíteni :)

Én ha olyan csajszit látok leszólítom, lesz ami lesz alapon.. Ha elutasít akkor tudomásul veszem...


KiD iNk

2012. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

KiD iNk


Akár itt is leírhatnád a tapasztalataidat, ötleteidet! Nekem is meg még pár embernek itt akár sokat segíthetnél ezzel.

2012. jan. 7. 16:58
 10/17 anonim ***** válasza:

odamegyek, elmegyek mellette majd visszatolatok, szia... őőő (szándékosan) húú bocs de nem jutok szóhoz, segíts már ki ne égessem magam



ezt most találtam ki pl egy ilyen dumával h röhögjön egyet.

2012. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!