Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek véglegesen elronto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek véglegesen elrontottam a dolgot?

Figyelt kérdés

Sajnos szinte egyáltalán nincs tapasztalatom és gyakorlatom a randizásban 21 éves korom ellenére. A gimiben volt egy barátom egy évig, de az csak "diákszerelem" volt.


Ősszel a munkahelyemen megismerkedtem egy fiúval. Hihetetlen humora van,és nagyon intelligens. Soha senkivel nem éreztem olyan jól magam, mint vele. Úgy éreztem sziporkázok mellette :). Rengeteget beszélgettünk, időről, térről megfeledkezve. A nagy barátságból gyorsan több lett részemről. Teljesen beleszerettem. Megérezte, és mondta, hogy ő csak pár hete szakított a volt barátnőjével, akivel évekig volt együtt, úgyhogy neki még idő kell, mert lelkiismeret-furdalása van, hogy máris többet érez irántam. Ebben maradtunk, és a munka is véget ért, így elváltak útjaink. Reméltem, hogy keresni fog, ha úgy érzi. Teltek a hetek, nem jelentkezett, én teljesen magamba roskadtam, az életem csak róla szólt még így is, mindenhol őt láttam, őt kerestem, mindent el akartam mesélni neki, ezerszer elterveztem, hogy felhívom.. Megszállottá váltam, komolyan szinte ijesztő már. :) Végül múlt héten jelentkezett!!! Elhívott randizni a hétvégén. Na onnantól kezdte iszonyatosan ideges lettem, hogy hogy lesz, mint lesz, mit vegyek fel, hogy viselkedjek. TUDOM, hülyeség, hisz ismertük már egymást. De mégis, ez már egy randi volt. Előtte lévő napon már enni se tudtam, annyira izgultam.. Mire eljött a nagy nap, iszonyatosan fájt a fejem.. Találkoztunk, alig bírtam 3 összefüggő mondatot elmondani, izzadtam, rosszul éreztem magam.. :( Érezhető volt rajtam mindez, nem is volt olyan jó hangulatú a találkozó. Úgy váltunk el hogy majd jelentkezik 4 napja, de semmi. :(( Vagyis írt egy smst, de csak annyit, hogy igazam volt egy filmmel kapcsolatban.

Szerintetek..?


2012. jan. 3. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg tetszel neki, az nem múlik el csak úgy. A rando megbeszélése ls a randi közt mennyi
2012. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(első vagyok) SMS-t küldött, vagy küldött egyáltalán? Valószínű nem az az típus, aki szórja az SMS-ket.
2012. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszi, hogy nem érezted jól magad, ő azt nem tudhatta, hogy az idegességtől, hogy nehogy elronts valamit.
2012. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dottorre ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy van -e kedve elmenni ide-oda. Nem kell várni arra, amíg ő kezdeményez. PRóbálj meg egy újabb esélyt szerezni magadnak ahhoz, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz! Szerintem nem rontottad el a dolgot, de egy tali után nem lehet komolyabb következtetést levonni a dolgokból!
2012. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan keresheted,elhívhatod valahova.Végül is betartotta az ígéretét és jelentkezett.Talán épp azt várja,hogy most te lépj,hiszen ő felhívott téged úgy, hogy hetek óta nem beszéltetek,ami azért lássuk be elég nagy lépés.A randi után írt smst,ahogy megígérte.Eddig 2-0 a javára,szerintem simán léphetsz most te.
2012. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!