Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tenyleg igy van, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg igy van, vagy csak nem akart velem talalkozni?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel parszor mar talalkoztam, mint haver, ketszer elhivott szorakozni, es jol ereztuk magunkat, majdnem mindennap dumalunk a facebookon is kicsit, majdnem mindenhez kommentel (nalam ez azt jelenti, hogy odafigyel arra, hogy miket irok ki).

Tegnap ugy volt, hogy o is jon karaoke-ra, de az utolso pillanatban szinte lemondta, olyan kifogassal, hogy anyagiak, meg hogy ma meg dolgozni fog este, nem akar nagyon faradt lenni. Aztan ma lattam, hogy utana kiirt olyasmit, hogy szar a kedve, mert szorakozni akart menni, de nem tud.

Tudom a valaszt, hogy ilyenekkel nem kellene foglalkoznom, hiszen meg csak baratok vagyunk. valoszinu, hogy nem azert mondta le, mert nem akar latni, csak szeretnem ezt mastol is hallani. Koszonom szepen.


2012. jan. 7. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig lehet, hogy le akart koptatni... esetleg bekerült a képbe nála egy jobb bringa, de mégse jött össze... sokminden elképzelhető.
2012. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok, koszi.
2012. jan. 7. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűbb h tényleg így van. Mi férfiak nem vagyunk olyan kamuzósak, mint ti, szal ha tényleg nem akart volna veled találkozni, azt megmondta volna.
2012. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na ezt nem hiszem, eddig egyetlen egy pasi se mondta a szemembe, ha nem akart talalkozni. Csak halogatjak a randikat, vagy lemondjak. Volt aki, miutan szakitottam vele, mondta el, hogy azert nem ert ra allandoan mert nem nagyon akart "megbantani" azzal, hogy megmondja, vagy talonba tett, ahogy az elso is mondta, jott egy jobb csaj, de ha azzal nem jon ossze, jo leszek en is.

Na ezert kerdeztem ezt, mert nem lehet tudni.

2012. jan. 7. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy lenne ahogy az előbb írtad, nem lett volna muszáj neki a facebookon a meghiúsult buli miatt szomorkodni.
2012. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haat talan igazad van.
2012. jan. 7. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!