Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejött valaki közületek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejött valaki közületek a fogorvosával?

Figyelt kérdés
Akár komolyabban, akár csak úgy, hogy pár kellemes órát töltöttek együtt? Ha, igen hogyan történt?
2012. jan. 7. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem megfordult a fejemben, de miután ott kínlódtam meg ordibáltam a székében nem volt pofám :D
2012. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Utcakultúra ***** válasza:
68%
A fogorvos is csak egy ember, mint egy eladó, vagy mint egy szakács, mért ne jöhetne össze vele valaki?
2012. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
nem és nem is jönnék mert ha csúfosan végződik a dolog akkor kereshetek egy másikat :/
2012. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem! Mivel a fogorvosom nő.:) 20/L
2012. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem de egyszer voltam egy olyan fogorvosnál, ahol olyan aszisztens volt mint aki a playboyból lépett ki.

Szőke, kékszem, nagy cicik, rövid fehér köppeny, hosszú combok.

Végig őt néztem mikor hozta vitte az eszközöket a dokinak. Húú volt hogy meg is száltak a piszkos gondolat, hogy mit kellene tennie velem itt ahogy most fekszek. Ilyenkor aztán állt is a bréé, én meg nem tudtam megigazítani, mégse nyúlkálhettam a gatyámban.

2012. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát nálam úgy kezdődött, hogy éppen fogat húzott, én pedig benyúltam a mini szoknyája alá és elkezdtem tapizni. Hatalmas kúrás lett belőle, és még fizetnem sem kellett.
2012. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

én összejönnek a fogorvosnőm asszisztensével :)

Én sem tudom, hogy hogyan lett ő fogorvos asszisztens mert simán lekörözné, a legtöbb modellt. ÉS a virgácsai meg a segge...


és az sem utolsó mikor fölém hajol és tátva marad a szám a cickóitól...

2012. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A kérdés a fogorvosokra vonatkozik nem az asszisztensnőikre.
2012. jan. 7. 17:26
 9/14 A kérdező kommentje:
17.17 Álmodtad? :-)
2012. jan. 7. 17:27
 10/14 anonim ***** válasza:

jóóó nem asszisztens....


fogorvosnővel nem, mert már 51 éves.

2012. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!