Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk azt veszitek észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk azt veszitek észre, hogy elég magas a lányoknak (legtöbbnek) az elvárásai ti felétek?

Figyelt kérdés

Miben érzékelhető ez? Anyagiak, külsőségek, belső értékek? Vagy mind az egész együtt?


Minap olvastam itt egy kérdésnél, hogy sok lány azt írta ide, hogy koszos, csóringer szakmunkással nem hajlandó összejönni, mert kétkezi munkás éa aluliskolázott. Sok ilyen lány van tényleg aki ennyire fenn hordja az orrát? De mire fel? Otthon ezt sulykolják bele, hogy legyen ilyen kiállhatatlan kishercegnő?


2012. jan. 7. 18:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A h.ulye pics.ák akik nagyra tartják magukat azok ienek. De a pasik kozt is megvan ez.
2012. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Utcakultúra ***** válasza:
Hát nem tudom, de lehet hogy egy szakmunkás értelmesebb, mint egy diplomás..
2012. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem. Azt sulykolják belé (és nem csak otthon) hogy legyen ,,mai nő".


(értsd: neoribanc.)

2012. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ami a külsőségeket illeti, de sok lánynak anyagiak terén is. Belső értékek terén viszont egyáltalán nincsenek elvárásaik.
2012. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Itt pedig minden lány azt írja, hogy csak legyen a jövőbeli pasija, rendes, aranyos, szeretni való, okos. Akkor ez az egész egy nagy blabla?
2012. jan. 7. 18:25
 6/21 anonim ***** válasza:
Nahát kérdező... erre egyedül jöttél rá? Azt hiszem, itt az új Nobel-díjasunk XD
2012. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Hát már bocs de úgy unom ezt az állandó általánosítást!!!

Az én barátom pl nem pánzes. Most melója sincs. Jó beszélgeto partner teljesen egy hangon vagyunk. Én ezért vagyok vele. Persze jól is néz ki de ez minden emberne (nem csak a noknek) számít (mondjuk volt már csunyácska pasim is). És am a szépség nézopont kérdése. Azok a hulye libák akikrol te beszélsz az én barátomra pl tuti rá se néznének mert pocikája van. De nekem o így is tetszik

2012. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egy nem szép nő, aki ráadásul még kibírhatatlan természettel rendelkezik, az is simán bármikor össze tud szedni egy jóképű pasit. Lásd Baukó Éva(vv Éva)és a pasija.


[link]



Fordítva viszont ez már szinte lehetetlen, mert a nőknek szerintem irreálisan magasak az elvárásai, vagyis a 90%-uknak.

2012. jan. 7. 18:31
 9/21 anonim ***** válasza:
Najó, ezek úgyis néznek ki, mint akik egymásra szorulnak...
2012. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nem feltétlen. én már láttam szép csajt csúnya pasival és mint mondtam nekem is volt nem túl szép pasim. Ez ugyan úgy megvan mindkét oldalról csak akik így álltalánosítanak azok ált csak a saját szemszogokbol látják a dolgokat.
2012. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!