Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan jon ez, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jon ez, hogy csak annak van csaja aki magas, jóképu és gazdag?

Figyelt kérdés

Sokan nyavalyognak, hogy ó, mennyire kedvesek stb. és mégsincs csajuk. Itt egy ellenpélda: legjobb haverom panelházban lakik, alig van zsozsója, 160 cm magas és van egy csúcs csaja. Én egy elég nagy házban lakok, pénz akármennyi, 180+ cm, ja pattanásos, de szerintem ez kikompenzálható hajbelovéssel és nincs csajom (de kezdem úgy érezni, hogy nem is kell). Érdekes dolog, hogy amelyik lányoknak nem a jobbik énemet adom, azoknál van nagyobb esélyem.

Nem értem, mi ez a sok depis beszéd, hogy így csinálom, úgy csinálom és sehogy se megy. Választ kérnék a sok picsogótól, mert nagyon kíváncsi vagyok erre.

A csajoknak: azt is elmagyarázhatnátok, hogy pontosan mit is akartok.


2011. dec. 21. 13:42
1 2
 1/14 LadyLee ***** válasza:
74%
Ezt a dumát azok a srácok szokták nyomatni, akiknek nincs barátnőjük, hogy valahogy megmagyarázzák, hogy miért is nem kellenek senkinek és a lányokra tolják a felelősséget. Nyilván baromság.
2011. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"hajbelovéssel" "picsogótól" Ezekből elképzelve téged, még jó hogy nincs csajod, legalább is nekem nem kellenél.
2011. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elso: igaz.

Második: kossz, hogy szóltál, nekem se kellene egy ilyen csaj aki apróságokból ítél. :)

2011. dec. 21. 14:15
 4/14 anonim ***** válasza:
ezek nem apróságok, ezek azok amiket magadból kifele mutatsz.
2011. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Noi logika: két szóból, esetleg pár mondatból ítélni. Na hagyjunk helyet a tobbi válaszolónak is, ha lesznek.
2011. dec. 21. 14:23
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert tényleg ezek a legfontosabbak a lányoknak. A haverod baromi jóképű lehet, ha ezek mellett van nője.
2011. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nyilván baromság, de attól még a nők gonoszak :D
2011. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Viszont a második válaszolónak is igaza van, bár nem ezt kérdezted. Itt a neten szinte csak a fogalmazásmódod és a szóhasználatod számít. A második válaszolónak nem voltál szimpatikus, amit teljesen érthető, hiszen nem használ olyan szavakat, mint amilyeneket te, és ezekből a szavakból lehet következtetni egy két dologra, ami valószínűleg szintén távol áll tőle.


Gondolj bele, te leállnál olyan lánynál, aki mondjuk a fatert használja az apu helyett? Vagy mondjuk a láwcsi, sziwcsi szavakat? Biztos, hogy benned is ellenszenves érzéseket kelt egy-két kifejezés, ami árulkodik az ember személyiségéről, épp ezért nem kéne leszólni a második válaszolót, és főleg nem a "női logikára" fogni, amiről ezek alapján nem sokat tudhatsz. 20/L

2011. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
lánnyal* bocs, siettem.
2011. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A magasságon és az arcon nem lehet változtatni. Az anyagi helyzetet sem lehet hirtelen látványosan javítani. Tehát a nyavalygók azt mondják, a fentiekben gyengék, s mivel a lányoknak csak ezek számítanak, egyértelmű, hogy minden másban tökéletesek.

Nem mernek a szembe nézni a kudarcuk valódi okával.

2011. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!