Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy sráccal az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sráccal az első randin csak beszélgettünk, lehet rá esély, hogy nem csak kihasználni akar?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert ha elmentek baseballozni akkor más lenne a helyzet?
2012. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Utcakultúra ***** válasza:
45%
Ha ronda vagy akkor nem használ ki. Ha szép akkor 99% esély hogy csak ki akar használni.
2012. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ miről dumcsiztatok.
2012. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok csúnya. Mi is eloszor csak beszélgettunk és nem akart kihasználni. Miután osszejottunk még 2 hétig nem fekudtunk le
2012. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ùgy értem, hogy az eddigi pasiaim rögtön első randin le akartak smárolni, ez mért lehet, hogy ő nem?
2012. jan. 7. 18:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert normális rendes pasi. Fogd meg magadnak
2012. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt írásba adnád rólam is egy csajnak? :D
2012. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Simán bármikor ha te is így csajozol és nem egybol megdonteni akarsz mindenkit. Ritka az ien pasi és meg kell becsulni. Ez nem azt jelenti h baj van vele v valami
2012. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szó szerint soha nem tudhatod a másik fél valódi szándékait.csak bízhatsz benne.azt nem tudom, hogy ő mit akar,én nem csak szexet akarok a lányoktól,egy randi nálam így megy:

1.beszélgetés,randi végén első csók

2.beszélgetés,derék simogatás,randi végén sok csók

3.el megyünk valahova,fel egyikünkhöz,szex

4. nincs,mert akkor már járunk

2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3 részre lehet osztani a srácokat akik így csinálják az első randin :


-Akarja , csak egyszerűen fél, biztasd , közeledj felé..Ennek van a legnagyobb esélye.

-Nem akarja nem tetszel neki ( ez esetben egyértelműen látszik rajta hogy nem érzi jól magát ) Mivel általában srácok kérnek randit, ennek kicsi a valószínűsége.


-Vagy ritka kivétel .. vannak srácok akiknek bejön a csaj, de még se csinálnak komolyat vagy leállnak előtte. Már is jobban akarod nem?:) Nos ezeket vérprofinak hívnák igazi Alfa hím, hisz így te akarod őt jobban és nem fordítva ( azaz valahogy így látszik)..Ez pedig elég ritka, de létezik..:) Észreveheted abból hogy folyamatosan nyugodt és nem próbál megfelelni neked.

2012. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!