Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ázsiaiak?! Miért jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ázsiaiak?! Miért jönnek be nekem az ázsiai, illetve mongoloid kinézetű srácok (de nagyon)?!

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy eljött a megfelelő pillanat, hogy eltöprengjek ezen a problémán. Sokáig filóztam, de nem találom a gyökerét. Miért???!!

Szeretem a szőkéket, barnákat, zöld-kék-szürke szeműeket...

De valahogy mindig a szomszédos kontinens lakóinál lyukadok ki.


2012. jan. 7. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

mert te is majmolod a többi ázsiamániás idiótát...

nemtudom miért jött az az uj divat... komolyan kezdtem már belenyugodni a négerekbe erre tessék...

2012. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Túl sok animét néztek azért!
2012. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Az animékbe éppen hogy nem húzottszeműek vannak hanem szép fehér emberek.


Kérdező,kissé fura,hogy ezt tőlünk kérdezed.

Ha te nem tudod miért jönnek be neked,mi ismeretlenül honnan tudjuk?

2012. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Akkor tévedtem, előfordul...
2012. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem majmolok senkit. Nem nézek animét, leszámítva a kisiskolás és óvodás koromat (hogy értsétek, Dragon-ball, Sailor moon, Candy, Nils Holgersson, Pokemon, Kimba stb... ezek mind azok voltak)

Számomra a feketék nagyok és ijesztőek(a férfiak). De nekem mindegy kiszereti őket, ki nem. nem kötelező. Ízlések és pofonok, kinek arabok, kinek latinok..

Már óvodás koromban is szerettem az ázsiai kinézetű fiúkat, pedig akkor még egyáltalán nem voltam tisztában a rasszokkal vagy a nyelvekkel, kultúrákkal.

2012. jan. 7. 23:16
 6/17 A kérdező kommentje:

Ez egy beteg ötletem volt...és már kikészültem a tanulástól, meg az influenzától >.<

Kíváncsian várom mit írogatnak az emberek :D csak a majmolósdit meg divatolósdit nem szeretem. Ma már az ember semmit se szerethet, mert az divat :D :D Hiányoznak a 90-es évek.

2012. jan. 7. 23:19
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

"Miért jönnek be nekem az ázsiai, illetve mongoloid kinézetű srácok (de nagyon)?!"


Mert az idegenség vonzó. Ez egy ösztön, ami a férfiakban is megvan, de a nőkben különösen erős. Ennek az ösztönnek az a haszna, hogy segít elkerülni a beltenyészetet, felfrissíteni a populációk génállományát.


A fehér nők megőrülnek a négerekért, de gyakorlatilag bárkiért, akinek nem fehér a bőre. Ezzel szemben egy fehér férfit Kínában vagy Japánban kb. úgy ugrálnak körül a helyi nőt, mint egy négert Budapesten.


Az meg, hogy a négerek kevésbé tetszenek neked, mint a sárgák, csak ízlés kérdése. A lényeg, hogy az idegen mindenkit vonz.

2012. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú én is így vagyok mint te ,nagyon tetszenek :)
2012. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 00:08

Köszi :D, most már tudom, hogy mindenről a hormonjaim és az ösztöneim tehetnek :D.

Bár olvastam egy tanulmányt, mi szerint a koreaiak és japánok nem "sárgák", és a beszélt nyelvük is elüt a többi ázsiai néptől. Lehet említett más kisebb népcsoport is, de arra már nem emlékszem >.< Egyébként ők is az agglutináló nyelvcsalád tagjai, ahogy mi is :P.

Bár nekem szinte teljesen mindegy Ázsia melyik részéről származik, amíg azok a bizonyos vonások meg vannak benne, amiket kedvelek. :)

2012. jan. 8. 20:51
 10/17 anonim ***** válasza:

20:51


Lényegtelen, hogy sárgák-e, az a fontos, hogy mások. Az olaszok sem sárgák, mégis imádják őket az itteni nők.

2012. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!