Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira?

Figyelt kérdés
17/F Van egy lány aki tetszik már kb egy jó fél éve. Sokat dumáltunk neten, bár mostanság alábbhagyott ez, de attól még amikor találkozunk elbeszélgetünk. Egyszer már voltunk együtt, csak egy séta, de totál barátságilag kezeltük egymást és végül nem lett semmi. A kérdés az, hogy szerintetek megpróbáljam elhívni megint egy kis találkozóra? Az első tali még nyáron volt. Mert jól elbeszélgetünk, de úgy látom csak barátként tekint rám, bár főleg eleibe sokat írt rám. Ha körülírom a dolgot, szóval azt írom, jó lenne ha valaki elkísérne xxx helyre, akkor nem veszi a lapot. (legalábbis nem mutatja ki) Szóval szerintetek érdemes lenne elhívnom egy randira, vagy inkább hagyjam? Egyedül attól tartok, hogy ha meghívom és nemet mond akkor az egész suli megtudja azt ezzel piszkálnak. Köszi.
2012. jan. 8. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg, nem veszítesz vele semmit. Azóta változhatott a lány hozzáállása. Nem veszíthetsz igazából semmit. Te legalább mersz, és ez hosszútávon ki fog fizetődni. A jó munka előbb-utóbb meghozza gyümölcsét. Valahol el kell kezdeni. Az igazi győztes az, aki ha elbukik, de felkel és megy tovább.

Még annyit, hogy nem kell a lánynak kimondani, hogy randi lesz. Legyen csak egy sima találka, egy forrócsokira, aztán majd a dolgok fejlődnek a maguk útján. :)

2012. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz! Úgy gondoltam legelőször talán azt csinálnám, hogy kutyasétáltatás közbe beszélgetnénk. Tudom elég snassz, csak csak azért mondom ezt, mert ő mint mondtam eléggé barátian néz felém, azt ott talán kialakulna valami. Vagy legalább tisztázódna a kép egy kicsit.
2012. jan. 8. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!