Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban létezik ilyen ("tündér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik ilyen ("tündérmese")? Miért pont engem akarna?

Figyelt kérdés

Bocsi a kisregényért. Köszönöm a türelmét annak, aki elolvassa és értelmesen válaszol:)


Kb. 2 hete költöztünk másik városba, mivel apukám kapott egy nagyon jó ajánlatot, és azonnal mentünk.. Szóval új suli, új élet, meg minden:\ Ez a félévem már le van zárva, 2. félévben indul a "buli" :\


A lényeg, hogy totál mintha egy filmbe csöppentem volna. De tényleg.. Menők és looser-ek, külön kis csoportok.. Ha jól nézel ki, bandatag vagy.

Most minden nagyképűség nélkül végül is elmondhatom magamról, hogy viszonylag szép vagyok, és divatos ruháim vannak... Így hát egyik szünetben odajött hozzám néhány lány, és kérdezték, hogy új vagyok-e. Aztán mondták, hogy szívesen segítenek nekem beilleszkedni.. Dicsérték a ruhám, kérdezték hol vettem. Durva, hogy ennyin múlik a dolog. De amúgy egész aranyosak :)) Azt hiszem sikerült bekerülni a felsőbb körökbe.:$


Na de az igazi kérdés most jön. A suli szépfiúja is odaült ugyebár hozzánk kajánál, és nagyon aranyos, meg kedves volt. Folyton nézett, meg mosolygott rám. (Amúgy tényleg nagyon helyes, döglenek utána. Csodálom, hogy szingli.. Úgy kéne lennie, hogy ő meg a legjobb csajjal jár a suliból, nem? Úgy lenne kerek a történet.)

Szóval pár napja megkérdezte, hogy lenne-e kedvem találkozni vele kettesben. Mondtam, hogy hétvégén még segítenem kell pakolni kicsit a ház körül, de lehet róla szó.


Szerintetek ilyen gyorsan ennyire megtetszettem neki? Vagy csak 'friss hús' vagyok? Tényleg annyian akarják őt, ő pedig pont engem.. Na jó, talán mégis kicsit önbizalomhiányos vagyok, de nem tudom ezt mire vélni.


Vélemények? Amúgy bocsi ha itt-ott kissé nyersen fogalmaztam. A rengeteg költözés megedzett.. Picit szkeptikus vagyok, viszont könnyedén ismerkedek az emberekkel :))


18/L


2012. jan. 8. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

friss hús vagy csak meg akar húzni...

És csodák már nincsenek mert ez a fájdalmas valóság...

2012. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, Bella?
2012. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Szerintem is a friss hús fog beigazolódni... :\


:DDDDD Ezen a Bellás dolgon nagyon jót nevettem, köszi! :') (Amúgy nem jönnek be ezek a vámpíros dolgok, előre leszögezném :))

Tényleg kicsit arra hajaz, de ez komoly.


Várom még a válaszokat! :)

2012. jan. 8. 19:23
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem bármi megtörténhet.. Most még biztos lyukra játszik, de ha jobban megismer talán beléd szeret. Amúgy nem kell a külseje miatt egyből ilyesmikre gondolni. A legfontosabb: ne kezdj el képzelegni, meséket gyártani hanem próbáld meg minél jobban megismerni, mögé látni. Vonatkoztass el a rózsaszín ködtől. Elmész a randira aztán majd kiderül mi lesz. Csak ne dőlj be egyből.. Én szurkolok :D
2012. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok tinifilmet néztél!

18 évesen nem kellene ilyen gyerekes lányregényekről képzelegni.

Ez Magyarország, és nem egy hálivúdi filmstúdió, éljél már a földön!

2012. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát velem is történtek hasonlók, de nem a történetben, hanem az emberekben.

Úgy értem, hogy szerintem mindkettő igaz. Megtetszettél neki, mert különben nem jött volna oda hozzád. Viszont (szerintem) friss hús is vagy, és mivel nem ismernek, de első látásra tartozhatnál közéjük is, befogadtak.


Szerintem arra vigyázz, hogy nehogy túl "kiüresedj" ezeknek az embereknek a társaságában. Úgy értem, természetesen lehetsz velük, meg stb, járhatsz azzal a fiúval is, ha úgy érzed... De maradj önmagad.

Csak azért mondom ezt, mert több ismerősöm is van, akik hasonlóan indultak, mint te, és aztán ők is "tucatemberekké" lettek.


20N

2012. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez a Bellás nekem is tetszett :D Amúgy elképzelhető, hogy most tényleg csak friss hús vagy, de lehet ebből még bármi.. Mindenesetre menj el a randira, és ne add magad könnyen. Majd látja, hogy te nem olyan vagy, mint a többi tini p*csa.. Hátha 2x is átgondolja, hogy veled valóban érdemes lenne összejönni, nem csak egy kaland erejéig ;)

Ja, és nem baj, ha kicsit szkeptikus vagy, tényleg.. Akik annyiból befogadnak, mert jól nézel ki, nem mutat túl nagy intelligencia szintre. Csak "jól mutatsz" köztük. Szerezz normális barátokat, akik azért szeretnek, amilyen valóban vagy! :) Nehéz lehet, ha tényleg folyton költözködtök :\ Sajnállak :\ De nyugi, minden rendben lesz! :))

2012. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nevetséges történet
2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
:D ez jó. na menj el vele, de ne hagyd, hogy rád hajtson.
2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdez körbe hogy a strigulákra gyüjt,b vagy nem.
2012. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!