Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az idősebb nőket szeretem! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nőket szeretem! Az a helyzet hogy mint már írtam az idősebb nők tetszenek, csak annyi a probléma hogy nem merek, illetve nem tudom hogyan közeledjek. Esetleg valaki valamiféle tanáccsal tudna szolgálni? értelmes válaszokat kérnék

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük: ,,Lájkolod a fiatal f a sz t? "
2012. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Először is hány éves vagy, és mennyivel idősebb nőkre buksz? Mert a gerontofilia már betegség.


24/n

2012. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és 25-30 éves nők jönnek be nekem +-5 év
2012. jan. 8. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez "normálisnak" mondható. A mai tornacsukás világban talán ezeket a nőket látod igazi nőies nőknek, és ezért vonzódsz hozzájuk. Gondolom az említett tornacsukás, agyonvasalt tinicsajok nem igazán jönnek be.

Ezt a későbbiekben még kinőheted. Tanácsot sajnos nem tudok adni, csak annyit, hogy azért nézegesd a saját korosztályodat is, és ha találsz egy arra érdemest, azt ne halaszd el! ;)


24/n

2012. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj az ilyen idős nők nekem is bejönnek.

Volt egy fogorvos csaj, aki 10 évvel volt idősebb nálam és isteni dolgokat művelt velem!

2012. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy nálam idősebb legyen mindenképpen!
2012. jan. 8. 21:45
 7/12 A kérdező kommentje:

21:41

köszönöm a kommentet!mindenképp igy teszek!

és tökéletesen igazad van ebben a tornacsukás dologban

a mostani "fiatal lányok" nem igazán "nőies"

2012. jan. 8. 21:48
 8/12 A kérdező kommentje:
tehát nem igazán nőiesek
2012. jan. 8. 21:49
 9/12 A kérdező kommentje:

és ha most pl van egy nő aki majdnem 20 évvel idősebb nálam de nagyon tetszik! az gáz?


érdeme e egyáltalán valamit is tenni az ügy érdekében?

2012. jan. 8. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Nekem mindig a fiatalabb lányok tetszettek... mégis megint idősebb barátnőm van.

Ha kifejezetten az idősebbekre hajtasz, azt nem tartom normálisnak. Csonka családban nőttél fel? Önbizalmad rendben van? Tényleg?

Nincs különösebb trükkje az idősebb lányok felszedésének. A fiatalabbakkal is ugyanúgy szoktam viselkedni.

2012. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!