Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves meleg srácként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves meleg srácként hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Internetes párkereső oldalakon általában 18 felett lehet csak regisztrálni, tehát ott nem tudok korombeliekkel. A városban ahol lakok nem nagyon van meleg bár, meg az nem is nekem való.:) Tudom hogy fiatal vagyok, de akkor is szeretnék egy párkapcsolatot. Elég félénk is vagyok, szóval csak kíváncsi vagyok ti mivel próbálkoznátok a helyemben.

Természetesen a homofóbok és a degeneráltak kíméljenek.:)


2012. jan. 10. 05:40
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Az ilyen párkereső oldalakon kb mindenki a szexre hajt és elég sok a fake is, a volt barátommal teljesen véletlenül és nagy szerencsével találtunk egymásra, mindketten szeretjük lady gaga-t és egy rajongói oldalon kezdtünk el beszélgetni :)
2012. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj!


Most ki lehet tölteni úgy az adatlapodat mintha 18 lennél.

Sajnos elég nehéz normálisan ismerkedni,az tény.

Gyalogló chat?

Van 1-2 lehetőség.

2012. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
passzív vagy aktív fél szeretnél lenni?
2012. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Ranagol ***** válasza:
0%
ez a tipli vagy szeg? :D lol, hát a nagyok csak tiplinek fogadnának el!
2012. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
73%

Félre ne érts én is bi vagyok azt hiszem, tehát úgy írok.


De én a mai napig nem tudom pontosan, hogy milyen vagyok, egyszer a fiúk, egyszer a lányok tetszenek. 15 évesen meg még inkább így volt. De az biztos, nagyon meghatározza a környezet nekem, mert ha olyan helyen vagyok sokáig, ahol nincsenek jó nők csak pasik - nem érdekelnek már a csajok. De amikor meg jó csajok között vagyok, nem hiányzik egyáltalán a legszebb fiú sem.


Én szerintem, főleg ha vidéken élsz, ahol kevés a jó nő és lehetőség sincs nagyon ismerkedésre, nem csoda ha a fiúk (is) érdekelnek. Viszont én azt tanácsolom neked, hogy még ne döntsd el hogy te meleg vagy, mert a gondoltaid, elképzeléseid, nagyban meghatározzák a tényeket. Tudom, hogy érzel, de ha megerősíted magadban tényleg meleg leszel.


Nekem még testi tapasztalatom nem volt fiúval, de nem is törekszem rá, mert félek, hogy azzá válok.


Hogy mi a ennek az oka, szerintem elsősorban családi háttér, ami lelkileg nem úgy nevelte az embert, ahogy az ideális lett volna. Én szeretnék elmenni egy szakemberhez, kideríteni az okát és megpróbálni helyrehozni, hogy ne idegesítsen tovább, mert szeretnék én is normális ember lenni!

2012. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
hát bemész egy meleg klubba és ott aki szimpi azt meg b*szod
2012. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező! Köszönöm szépen, hogy loptad a kérdésemet.:D De legalább annyi lett volna benned, hogy átfogalmazod.. Se baj, legalább tudom, hogy jó a kérdésem.:D Azért ez elég nagy pofátlanság volt.:D Mellesleg olvasd át inkább az eredeti topicot..
2012. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

aztak*rva...kedves előző ez tényleg nagy.

énis lesem ezt a kérdést..hmm mintha már olvastam volna..hmm olvasom tovább mintha teljesen ugyanezt olvastam volna..és látom az írásod előző..jót röhögtem..am nemhiszem h aki kitette ezt a kérdést az tényleg iylen problémákkal küzködne..sztem csak poénból másolta ki..vagynemtom..de ez rohadt nagy:DD

nah de ha mégis igaz lenne a kérdés(csak kimásolta másét) akkor sztem chat.hu-n ismerkedhetsz..de ott óvatosna sok a fake meg a barom...meg még tényleg nem teljesen biztos h meleg vagy mivel elég fiatal vagy..de ha inkább a fiúk kellenek akk ismerkedj chat.hu-n

2012. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
még amikor megláttam a kérdést eldöntöttem h írni fogom h már láttam iylesmi kérdést és h néze meg azt a kérdező..xD
2012. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
kérdezd meg hogy ezen az oldalon vannak- 15 éves melegek
2012. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!