Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg fiúk hol-hogy tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk hol-hogy tudnak ismerkedni egymással komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

- internet: személytelen,sok a kamus,időelcseszés

- melegbár: mindenki a szexre megy

- IRL (In Real Life, azaz a valóságban, utcán, buszmegállóban, egyetemen, stb) meg elég veszélyes - nem tudhatod hogy kivel azonos a nemi identitásod.


Szóval merre? Illetve a "való életben) HOGYAN? - veszélymentesen.


2011. nov. 25. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Én a a választ nem tudom,csak kérdezni szeretnék:


Te homoszexuális vagy?

2011. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. nov. 25. 13:23
 3/19 A kérdező kommentje:
F/25év
2011. nov. 25. 13:23
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
A buzíbárban.
2011. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ugyanúgy mint a heterók figy ha bele gondolsz a heteró társkeresőkön is sok a kamus és idő elcseszés a bulikban is nagy része a szexre megy, szal... ez nem "melegprobléma" ez van ki kell válogatni a szemét közül a pár értékeset :P
2011. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
A Gellért fürdő gőzében.
2011. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
A Rudasban inkább. (Én egyszer jártam ott [volt főnökm fizetett be mindek], de soha többet. Az a hely full buzí hely.)
2011. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A hülyeségeket beíróknak: a kérdés az hogy KOMOLY kapcsolatot, azaz nem "dugunk egyet a gőzben"-t választó meleg fiúk hogyan ismerkedjenek..


Az a probléma, hogy míg heteroként lehet "csapni a szelet" egy lánynak, legfeljebb nem lesz belőle semmi, lepattint, melegként egy fiúnak, akiről nem tudhatod hogy meleg e, veszélyes dolog..elhíresztelheti rólad hogy meleg vagy, és az a többi kapcsolatodnak (magán vagy akár üzleti) sem tehet jót.

2011. nov. 25. 13:53
 9/19 anonim ***** válasza:

Én társkeresőn ismerkedek, de tényleg sok a kamus és nehéz kiszűrni... :/


24/F

2011. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Am én is szoktam társkeresőn meg chaten csak az a baj h mindenki messze van :( Meg sok a kamus jah de ki kell szűrni. Hát igazából ez van sztem máshol nem naon lehet :(
2011. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!