Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a mai lányok igényei? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a mai lányok igényei? Mit kell egy pasinak teljesíteni, hogy egy nő felnézzen rá? És normális kapcsolatuk legyen, mit kell ahhoz tennie?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok. Köszönöm! 17/F
2012. jan. 10. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

ne legyél olyan,mint egy ösztönlény állat aki megdugna minden csajt

nézz ki valahogy

kedves hűséges vicces

ennyi

2012. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
bizonyos lányok autó és vastag pénztárca nélkül nem állnak szóba idegenekkel. de a lelkem mélyén bízom benne, hogy minden nő egy megértő, szerető, kedves, vicces fiúra vágyik.
2012. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló írt, a te korodban még elég. Később több kell...
2012. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mi kell több? mesélj már hagy okosodjak
2012. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Legyen jóképű, magas, izmos, gazdag. A belső nem számít egy lánynak se.
2012. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
PÉNZ,PÉNZ,PÉNZ
2012. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó kettő! Mégis milyen tapasztalataitok vannak nektek? Vagy csak innen ollózzátok össze az "információkat" a másik nemről??
2012. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

17 éves vagyok, és elmondom, hogy mi az, ami a barátomban számomra fontos, és ami miatt tisztelem, és ugyanannyira tartom, mint magamat. Ezek természetesen vica-versa működnek.

Először is, baromi jól viseli a kirohanásaimat. Számomra tök fontos, hogy tudjanak kezelni. Sokáig tartott, míg rájött hogyan kell, de most már el nem dobnám magamtól, mert egy ilyen férfi kincset ér.

Másodszor, ha vele vagyok, akkor mindig meghallgat, hozzászól, véleményt mond. Vicces, rengeteget nevetünk együtt.

Alkalmazkodó bizonyos mértékig, és kompromisszumképes, ami szerintem szintén nagyon fontos, mert ha nem így lenne, akkor kb minden nap összevitatkoznánk azon, hogy most milyen filmet nézzünk, hova menjünk, stb.

Nem kényelmesedik bele a kapcsolatunkba, ha én kiszolgálom őt, ő is ki fog engem, ha kérek valamit. Ha éppen nincs kedvem felkelni bevinni a vacsit, akkor ő megy ki. Ha megkívánja a teát, akkor kimegyek, csinálok neki.

A problémákat meg akarja beszélni, de (most már) nincsenek nagy vitáink, megtanultuk kezelni a másikat, így általában elnevetjük a dolgot.

Szerintem szintén fontos tényező, hogy az ágyban is nagyon jó, odafigyel rám, ölelget, szeretget, nem csak 2 percig belém dugja, osztjóvan'.

Meg úgy alapjában véve látszik rajta, hogy szeret, sokszor ölel át, csókol meg csak úgy.

Elviseli a marhaságaimat, amit amúgy szerintem elég nehéz. Türelmes, hűséges, őszinte, védelmező.

Ezek azok a tulajdonságok, amik miatt soha, de soha nem hagynám el, mert vele szerintem megfogtam az isten lábát. Hozzáteszem még egyszer, hogy ezek oda-vissza működnek, tehát egyáltalán nem papucs.

2012. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
20:50 Tapasztalat? Minden nő visszautasít a külsőm miatt. Ronda és csóró srácot soha nem láttam még bnővel. Bunkó és hülye srácokat annál többet. Egyéb kérdés?
2012. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy ő 20 éves, másfél éve vagyunk együtt, és ő az első barátom.
2012. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!