Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy ennyire vágyom arra, hogy önálló legyek, és gondoskodhassak a barátomról? Más is várja már, hogy odajusson a kapcsolatuk, hogy együtt laknak, és ő látja el a barátját, főz neki, takarít, mos stb?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen már őrölten vágyom arra, hogy főzhessek rá, kimoshassam a ruháit, hogy elvégezzem azokat a dolgokat, amiket a nők szoktak, hogy este meleg étellel várjam, hogy reggelit csinálhassak neki, de mindezt úgy, hogy nem szól bele senki. Most is főzhetek neki, ha nálunk van, de akkor mindig beleszól anyu, hogy miért annyi tejfölt rakok a rakottkrumpliba, ne főzzem annyi ideig a tésztát, merjek már többet a barátomnak stb... De én azt szeretném, hogy mindezeket a dolgokat egyedül csinálhassam. Régen utáltam a házi munkát, most meg, ha otthon vagyok, állandóan serénykedek, mert jó látni, hogy tetszik a barátomnak, hogy én főztem, én terítettem meg, hogy kimostam az ágyneműnket stb... Tudom, hogy 50 évesen már nagyon nem akarok már házimunkát csinálni, de most igen. És egyre inkább szeretném, ha összeköltöznénk albérletbe, még akkor is, ha tudom, hogy így pár dologról le kellene mondanom (pl.: csoki, színház, rendszeres bulik, sütizések cukrászdában, pizzarendelés), de mégis úgy érzem, hogy kárpótolna érte az, hogy önállóak lehetnénk, saját döntéseket hozhatnánk. Más is van ezzel így? Idővel majd elmúlik ez a tyúkanyó szerepre vágyás?
2011. jan. 18. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is pont úgy vagyok,ahogy te!

de az összeköltözéssel még sajnos várnunk kell,mert fősulira járok,és nincs annyi pénzem,h a számlák,bevásárlás,stb fizetésére lenne elég pénzem:/

szerintem akkor fog elmúlni,ha mindennapi munka után kötelező feladatunkká válnak azok,amikre most vágyunk:S

2011. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19%
Meingott. Ez nem normális. Nekem legalábbis nem életcélom, hogy kinyaljam egy pasi fenekét és kiszolgáljam mindenben.
2011. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!