Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Én megbeszéltem egy tallit egy csajjal,akivel egy ideje beszélgetek.Egy hétig nem beszéltünk,mert nem volt fent az oldalon.Ma ráírtam és sajnos elfelejtette a tallit és úgytünt nem igen érdekli a téma annak ellenére,hogy a múlt héten erről nagyon jól elbeszélgettünk.Nagyon rosszul eset nekem ez a dolog...akarom látni,de lehet semmi értelme.
2012. jan. 11. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
én ugranék, magasról.
2012. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha semmi értelme akkor minek írtad ki a kérdést?
2012. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lökd le magasról
2012. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a Tajgetoszról??? mint engem tegnap???
2012. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapból nem az interneten kellene ismerkedni. A Facebookon nem lehet csajozni! Hiába írja, hogy : <3, imádlak, szeretlek, stb... , az nem jelent semmit. Hiába könnyebb a neten ismerkedni, amikor oda értek, hogy tényleg tali, meg ilyenek, abból nem lesz semmi.

Nem is foglalkozik veled, lehet hogy csak szemétkedik veled. Hagyd, ebböl nem lesz semmi.

2012. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Én elmennék hozzá, és belebasznám a fejét a billentyűzetbe...
2012. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 brigi15152 ***** válasza:
Ha tényleg érdekled, ő fog megkérni, h találkozzatok, mert az előző nem jött össze. Ha nem kér meg, nézz másik lány után.
2012. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!