Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedhetnék Debrecenben? 24/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hol: Debrecenben,

Hogyan: Bátran és erélyesen!

2012. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdést én is feltettem, ha gondolod nézd meg az ottani válaszokat, bár nem sok van :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24350..

2012. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismered a Minecraft nevű játékot?
2012. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2. A linked megnéztem. Én is elég zárkózott vagyok és ráadásul az érdeklődési köröm elég bölcsészes és ez sokakat frusztrál.

3. Nem ismerem. Ismernem kéne?

2012. jan. 12. 18:28
 5/12 A kérdező kommentje:

Már elég hosszú ideje van ez így. Zárkózott vagyok és nem tudok barátkozni sem meg semmi ilyesmi. Nem kellene, hogy így legyen és biztosan nem érdemlem meg. :-)


Én ezekhez a dolgokhoz nem értek. Pedig már kezdek túl kevés lenni magamnak így mindenféle ismerős, társ nélkül, pedig elég sok mindenhez is értek meg humorom is van, de nem tudok feloldódni igazán sosem.

2012. jan. 12. 18:35
 6/12 A kérdező kommentje:
Végül is haverkodni sem lenne rossz, mert az vonzza magával a többit. De azt meg hogy kell? Nem vagyok és nem is leszek az a mindenkivel lepacsizós típus, utálom az ilyesmit és a tipikus heteronormatív hülyeségeket is utálom.
2012. jan. 12. 18:39
 7/12 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok ismét. Szerintem egy társas hobbi űzése sokat segíthet ismerkedésben. Én is képtelen vagyok az ismerkedésre, barátkozásra, és nem vagyok valami szórakoztató. De van egy hobbim, és annak révén sokakkal megismerkedtem, azt a néhány haverom aki van, így ismertem meg. Sajnos mostmár kezd kihalni ez a hobbi Debrecenben, jó lenne találni még más ilyen elfoglaltságot is.


Valami olyan hobbit kellene találni amibe bele lehet vágni egyedül, ismerősök nélkül, de végzése közben mintegy mellékesen másokkal is megismerkedsz. Az én hobbim ilyen volt, de ma már az ilyesmik kihalnak sajnos. Az emberek vagy bulizni mennek vagy kocsmába vagy otthon maradnak. És hiába egész nagy város Debrecen, elég korlátozottak a lehetőségek, Pesten biztos könnyebb lenne ilyesmit találni.

2012. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, 2-es.


Szerinted az agyagozás jó ötlet volna? Mert engem az például érdekelne. Bár nem olcsó a féléves díj egy ilyen műhelyben, de talán kibírom.

2012. jan. 12. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a debreceni ismerkedés is olyan, mint a pesti, vagy veszprémi..Szóval normálisan ismerkedhetsz.
2012. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg tánciskola. Kerámiaműhely egy sincs Debrecenben vagy mi van? :-)
2012. jan. 12. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!