Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok ilyen kocsival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ilyen kocsival több esélyem lesz csajozni? :D

Figyelt kérdés

[link]


Szóval nem olyan régen összejött egy németországi munka,teljesen véletlenül ..

Jókor voltam jó helyen :D

Szóval megengedhetem magamnak,hogy 4 hónap meló után vettem magamnak egy mercedest,ill csak jövő héten megyek érte,ugyanigy néz ki miint amit linkeltem,csak fekete fólia van a tetején.

Gáz vagy sem,de ebben a mocskos világban egy márkás kocsi nélkül nem igazán lehet érvényesülni,ezért lehetek én szánalmas,de arról nem tehetek,hogy idáig jutott a világ :D

persze van kivétel,mármint olyan csajok akik nem erre mennek,de olyanokat nem ismerek :D

szóval lényeg,hogy szerintetek ilyen autóval lehet nőzni ?:D

eddig ezres suzukim volt/van :D

azzal is ment,de nem az igazi :D

most egy 3ezres merci :D


2012. jan. 12. 22:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
bukni fognak rá a nők, főleg ha nem állsz meg a zebránál.
2012. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
Kérlek, ne szaporodj. Köszönöm.
2012. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:

Hát figyi,kocsira minden embernek szüksge van,én pesten lakom pl de esélytelen h ha majd gyermekem lesz felszáljak vele a 99 buszra vagy akár bármelyik bkvra. Teli van tukkoval meg csövessel.Szoval akáregy lada akár más kocsi mindnekinek jol jön nemtől függetlenül.

Csajozásra visszatérve,ha egyéjszakás kalandot akakrzs vagy aki a pénzed miatt szeret,az önmagáért beszél,neked jo?Ha igen akkor hajrá,de sztem nem a kocsi az első.LEgalábbis nekem,de jo hirem van sok lánynak igen!:D

2012. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Kingaa1 ***** válasza:
az összes barátodnak eldicsekedted már? rokonok, ismerősök, haverok, csajok, suli, város? most pont idegeneknél jössz dicsekedni? Ha jó a dumád beül, ha nem nem ül be egyszerű.. na meg még akkor ül be ha pénzre hajt a csajxD
2012. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha olyan lányt akarsz felszedni akinek csak a kocsid miatt kellesz akkor hajrá. Esélyes hogy megtudod őket dugni én nem tudom neked mire van szükséged. :D
2012. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,ha nincs saját kéród,akkor hiába villogsz a menő kocsiddal.Amúgy 1-1,5millióért már 3ajtós 180as v 200as kompresszort kapsz de mindegy :D


Sőt még durvább,mikor valaki albérletbe lakik,de terepjáróra b*sz el havi 200.ezret :D

2012. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Van saját lakásom,ezenkívűl a kocsit kézpénzért veszem meg,nem hitelre.

ez pedig w210es :D

2012. jan. 12. 23:07
 8/43 anonim ***** válasza:
De most komolyan ennyire szerencsétlen vagy, hogy egy anonim oldalra jössz dicsekedni?
2012. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Hello teso megyünk egyet a roma mergaddal. Nalunk ilyenekkel jarnak ezek a draga jo emberek meg S8 Audival.
2012. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
69%
mi a munkád?:))
2012. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!