Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyerekkel könnyebb csajozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel könnyebb csajozni? Csajok mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem a sajátom, hanem unokaöcsém. Már 10 éves, de végül is még gyerek. Csak hallottam, hogy a csajok jobban felfigyelnek az olyan pasikra akik gyerekkel vannak, vagy épp ha kutyát sétáltatnak. Most nálunk nyaral az unokaöcsém és gondoltam rá, hogy majd ki megyünk strandra. Amúgy nincs baj, mert a vissza jelzések alapján szerintem helyes vagyok, csak kérdezem, hogy így könnyebb-e. Csajok mit gondolnak?

Amúgy 19/F


2011. júl. 15. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. :D Kutya, macska oké, az állatokat szeretjük, majdnem mindenki. Viszont egy gyerek egy fiatal nőnek, hát,én már 22 vagyok, de átmennék a túloldalra.
2011. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk én lehet azt hinném, hogy a gyereked xD

De amúgy szerinted miért lenne egy gyerekkel könnyebb csajozni? Ha pl a kicsi max. 1 év alatt van és babakocsival tologatod, akkor lehet, hogy megcsodálnák a csajok, de így, hogy 10 éves "nagyfiú".. nem tudom. :P

2011. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
19 vagyok, nem hiszem, hogy bárki elhinné, hogy az enyém. :)
2011. júl. 15. 19:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak vigyázol a gyerekre, az aranyos lehet. Meg ha a gyerek elmondj a nőnek, hogy te mit gondolsz róla. De ne kockáztass egy gyereket.
2011. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem néz ki 10 évesnek... nem is hasonlítunk annyira. :O

Csak hallottam ilyesmiket :D

2011. júl. 15. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha 1-5 éves lenne még odamennének hozzá a csajok, és akkor elkezdhetnél kommunikálni velük. De ő már kinőtt ebből
2011. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mind1 akkor maradok a bevált módszereknél.
2011. júl. 15. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

NEM!


a pasi tetszik a nőknek, hogy ilyen kis "tünemény milyen rendes, családszerető,"


DE! Azt hinné a többség, hogy a te gyereked, így azon kívül h tündéri vagy nem kellenél senkinek!

2011. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Okés értettem, csak gondoltam megkérdezem, mert sok filmben van ilyesmi. :D

De nem baj, csajozok a régebbi módszerekkel. :)

2011. júl. 15. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a tesómmal meg az unokaöcsémmel kószálok, mindig azt hiszik, hogy a feleségem meg a gyerekem, úgyhogy nem jó taktika.
2011. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!