Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jönnek be a magas pasik?

Figyelt kérdés

196 cm, 92 kiló, atlétikus alkat vagyok (kb mint Michael Phelps ) 18 éves, kékes-zöld szem, rövid haj.


Ti hogyan viszonyultok az ilyen pasikhoz? Mennyire jön be/ nem


Nem mintha lennének problémáim csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Szépt napot mindenkinek !

Balázs


2012. jan. 13. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a magas pasik jönnek be, pedig alacsony vagyok.
2012. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bejön!csak a magas férfiak tetszenek!185+
2012. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátom volt ilyesmi magas, ami úgy alapból rendben van, de kicsit fárasztó volt felfelé nézni rá mindig meg ágaskodni a puszikért.. mindig fájt a nyakam. :D És az ágyban is nehezebb volt így egy pár dolog.. Amúgy bejönnek :D
2012. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes. :)
2012. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szerelmem 196 cm, én 162 ...

Imádom.

2012. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

196 cm az elég nagy darab és nem adtál sok infót magadról bár tudom ,hogy a kérdésedben csak az alkatodra tértél ki de így akkor sem lehet véleményt mondani.


Egyébként én tipikusan az a lány vagyok akit nem hoz lázba a pasi magassága talán azért mert én is elég magas vagyok.


Egyébként 177 cm vagyok lány vagyok 17 éves és eléggé sokan mondják ,hogy milyen szép vagyok meg modellkedtem is tavaly de aztán nem volt már rá időm és abbahagytam. Lehet hogy véletlen de nekem még nem tetszett úgy 180 cmnél magasabb pasi. Jó persze tetszett már de úgy még senki sem mint az a nálam fél fejjel alacsonyabb srác akibe most vagyok szerelmes :) Hát igen , ez van pedig én is régebben még úgy voltam ,hogy nekem aztán 180 alatt pasi nem kell. Aztán ha beleszeretsz valaki teljesen mindegy hány centi.

Főleg ha mellé olyan izmos és annyira jóképű mint Ő :) Persze lehetne 180 centi is de úgy valahogy még sem lenne az igazi.Most úgy érzem magam mint ha én lennék Júlia :D Ez van nálam Ő a befutó :)

2012. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
eléggé bajön 21L
2012. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tetszenek igen, de remélem nem Phelps-re hasonlítasz az egy mutáns. XD
2012. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon! 179 cm vagyok, 185 alatt szóba se jönnek a pasik. a Te paramétereid jól hangzanak :)

28/N

2012. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel én is 178 cm vagyok, ezért nálam 185 alatt szóba se jöhetnek a fiúk, de amúgy is a 190+-osok jönnek be, ráadásul zöld szemed is van... :D

16/L

2012. jan. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!