Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami jelentősége annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jelentősége annak ha egy lány a randi végén megjegyzi hogy húú ennyi idő eltelt vagy hogy így eltelt az idő?

Figyelt kérdés
bár tény sokáig beszélgettünk ugy 3.5-4 orát
2012. jan. 14. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs, csak meglepődött hogy hamar elment az idő, valószínű azért mert jót beszélgettetek és jól érezte magát veled, ezért belefeledkezett hogy már későre jár. 25/f
2012. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ideje hazamenni, elröppent veled az idő, mert jókat beszélgettetek...
2012. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól érezte magát veled és elrpult az ido :D
2012. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zseni001 ***** válasza:
Ó, ember...
2012. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Solarian ***** válasza:
Jaja. Fizikai vitába akar kezdeni az idő és a tér természetéről.
2012. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet valakinek ez tök evidens bocs nekem nem az
2012. jan. 14. 00:35
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy erre azért még ne alapozz... ha szeretnéd magadnak a csajt, ahhoz ennél több kell azért...
2012. jan. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól érezte magát veled, ennyi. De ebbe ne képzelj sokat... én is tegnap egy csajjal a szakról voltam sörözni, és mondta, hogy fél hétkor mennie kell. Fél hét után megnézte az óráját, és közölte hogy már késésben van, majd ezután maradtunk még vagy 45 percet (tehát láthatólag nem foglalkoztatta, hogy mennie kéne. )... valszeg jól érezte magát velem, de nem misztifikálom túl a dolgot, te se tedd.
2012. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam mondani,mikor iszonyat jól éreztem magam az illetővel:) Az idő akkor megy el nagyon gyorsan,mikor nem az órátokat nézegetitek,hanem egyszerűen csak jól érzitek magatokat.:)
2014. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!